Zleceniobiorca.pl

biznes i finanse
http://www.zleceniobiorca.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo, usługi premium, reklama
Udostępnij:

Celem projektu jest pomoc przedsiębiorcom w pozyskiwaniu zleceń na usługi, które oferują oraz udostępnienie prostego narzędzia do wyszukiwania usług (również lokalnych) użytkownikom portalu.

Czym jest Wasz projekt?

Celem projektu jest pomoc przedsiębiorcom w pozyskiwaniu zleceń na usługi, które oferują oraz udostępnienie prostego narzędzia do wyszukiwania usług (również lokalnych) użytkownikom portalu. Korzystający z serwisu użytkownicy poprzez prostą w użyciu wyszukiwarkę lub katalog, mogą przeglądać usługi, których pozycja w wynikach wyszukiwania uzależniona jest od ogólnej oceny, na którą wpływa: opis usługi, jej jakość, cena, komentarze klientów, ilość zgłoszeń, informacje w profilu zleceniobiorcy oraz jakość obsługi.

Jaki problem rozwiązujecie?

Ułatwiamy odnalezienie oraz wybór odpowiedniego specjalisty, tworząc bazę i ranking zleceniobiorców chętnych wykonywać powierzone im zlecenia. Aby wybrać najlepszego elektryka z Warszawy należy po prostu wpisać w wyszukiwarkę te słowa i wybrać jedna z topowych pozycji w wynikach. Następnie klikając w button "daj zlecenie" możemy wysłać zlecenie bezpośrednio do zleceniobiorcy.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt kierowany jest do osób, które poszukują najlepszych (najlepiej ocenianych) specjalistów w danej branży z możliwością szybkiego i łatwego kontaktu - bez rejestracji i dodatkowych opłat. Pomagamy przedsiębiorcom w pozyskiwaniu nowych zleceń. Oferujemy dodatkowe usługi i wiedzę z zakresu: tworzenia użytecznych stron/portali/sklepów internetowych i zarządzanie nimi, zarabiania na stronach internetowych, SEO, PPC, Google AdWords i reklama kontekstowa, E-mail marketing, social media marketing, Facebook marketing, Google Analytics, Usability, Copywriting na strony, sklepy, landing page, ...

Kto stoi za projektem?

Obecnie jest tylko jedna osoba odpowiedzialna za projekt. Zawodowo zajmuję się marketingiem w wyszukiwarce Google (Specjalista SEO, SEM), a po godzinach pracy programuję (PHP, MySQL) i koduję (xHTML, CSS). Współpracuję z kilkoma osobami, które wykonują pracę na zlecenie.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest w końcowym etapie programowania głównej funkcjonalności. Została przeprowadzona pierwsza akcja marketingowa, a jej efektem jest blisko 600 dodanych usług.

Jakie są plany rozwoju?

Przede wszystkim nieustanne powiększanie bazy usług. Marketing - przynajmniej kilka źródeł pozyskiwania zarówno zleceniobiorców jak i zleceniodawców. Planujemy wprowadzić telemerketing aby sprzedawać dodatkowe usługi w portalu. Zapraszamy do współpracy.

Startupy

Dodaj startup