StopMyCraving – zdrowe przekąski w spersonalizowanych pudełkach

Dodane: 12.12.2018

Julia Gugniewicz

Udostępnij:

StopMyCraving to brytyjski startup, który oferuje zdrowe zamienniki uwielbianych przez nas przekąsek – od batonów, przez chipsy, aż po ciastka. Produkty dostępne są też w specjalnych boxach, które są odpowiednio spersonalizowane np. dla wegan, kobiet w ciąży czy osób z różnymi alergiami pokarmowymi.

facebook.com/StopMyCraving

 

Pewnie każdemu z nas zdarza się podjadać wieczorem niezdrowe przekąski podczas oglądania telewizji. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie wpływa to korzystnie na nasze zdrowie oraz sylwetkę. Ale co zrobić, gdy czasem zwyczajnie nie możemy się powstrzymać, by po prostu czegoś nie pochrupać do filmu? Wtedy z pomocą przychodzi Sofie Dralle, która stworzyła startup StopMyCraving, oferujący zdrowe przekąski w spersonalizowanych boxach.

Startup StopMyCraving został założony w 2016 roku po tym, jak Sofie Dralle nie mogła znaleźć odpowiednich przekąsek dla siebie, jako alergika pokarmowego. A sama też była łasuchem i lubiła podjadać batoniki, ciasteczka podczas oglądania telewizji. Wpadła więc na pomysł stworzenia platformy, na której będzie można znaleźć zróżnicowane, zdrowe przekąski, dopasowane do preferencji żywieniowych każdego z nas.

Tuż po wejściu platformy na rynek, produkty oferowane tam zostały przebadane przez organizację Diabetes UK i Puregym. W 2017 roku do Sofie dołączyła Caroline Blackmore, która z zawodu jest dietetyczką i aktualnie odpowiada za wymyślanie coraz to nowszych produktów w ofercie firmy.

2017 rok przyniósł też wiele sukcesów startupowi StopMyCraving – przede wszystkim firma znalazła się w rankingu Deloitte 20 najlepszych startupów z Wielkiej Brytanii i trafiła pod skrzydła jednego z najlepszych europejskich akceleratorów – Accelerace.

Startup StopMyCraving może przypominać trochę firmę cateringową, lecz zamiast dań w pudełkach otrzymujemy przekąski. Na platformie znajdziemy szeroki wybór zdrowych batonów, chipsów oraz ciastek w specjalnych boxach, które są spersonalizowane np. pod kątem wegan, bądź kobiet w ciąży.

Produkty StopMyCraving można zamówić bezpośrednio do siebie do domu, bądź nabyć je w wybranych hotelach, kawiarniach oraz biurach w Wielkiej Brytanii.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem