STS wprowadza elastyczną wypłatę wynagrodzeń dzięki Symmetrical

Dodane: 21.12.2020

Informacja prasowa Informacja prasowa

STS wprowadza elastyczną wypłatę wynagrodzeń dzięki Symmetrical

Udostępnij:

STS, największa firma bukmacherska w Polsce, wprowadza w swoich stacjonarnych punktach przyjmowania zakładów program Symmetrical. Zapewni on pracownikom zatrudnionym na umowy o pracę dostęp do już zarobionych pieniędzy w czasie rzeczywistym oraz do elektronicznego paska płac, dzięki czemu będą mogli na bieżąco monitorować stan swojego wynagrodzenia.
Od teraz wszyscy etatowi pracownicy punktów przyjmowania zakładów STS, którzy będą chcieli skorzystać z wcześniejszej wypłaty wynagrodzenia, będą mogli to zrobić bez konieczności angażowania pracodawcy. Wystarczy, że za pomocą intuicyjnej aplikacji mobilnej Symmetrical, wybiorą dostępną kwotę na swoim smartfonie, a w ciągu minuty środki pojawią się na ich koncie bankowym.

Konsekwentnie rozwijamy ofertę STS skierowaną do pracowników. Chcemy być postrzegani jako świadomy, atrakcyjny i nowoczesny pracodawca, który zapewnia  stabilne miejsce pracy, w którym warto budować swoją karierę. Wprowadzenie Symmetrical sprawia, że w tak trudnych dla gospodarki i ludzi czasach, bierzemy w pewnym stopniu odpowiedzialność za komfort finansowy naszych pracowników punktów przyjmowania zakładów mówi Paweł Sikora, PR Manager STS.

STS to najszybciej rozwijający się w Polsce legalny bukmacher, który jak widać stawia na innowacyjne rozwiązania nie tylko dla swoich klientów, ale też dla pracowników. Kategoria „salary benefits” zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród pracodawców, którzy rozumieją aktualne potrzeby pracowników i chcą zapewnić im poczucie finansowego bezpieczeństwa. Dzięki współpracy z nami, STS pozycjonuje się w czołówce świadomych i nowoczesnych pracodawcówpodkreśla Piotr Smoleń, CEO Symmetrical Labs.

 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem