StudBAN – zapraszamy na darmowe szkolenia

Dodane: 23.02.2012

Łukasz Tokarski

Udostępnij:

Rozwiń skrzydła innowacji ze StudBanem! Poznaj nową twarz finansów i alternatywne źródła finansowania!

Rozwiń skrzydła innowacji ze StudBAN-em! Poznaj nową twarz finansów i alternatywne źródła finansowania!

Masz ciekawy pomysł na założenie firmy? Nie wiesz od czego zacząć? Gdzie po kapitał? I najważniejsze: Jak skutecznie możesz sprzedać pomysł na biznes? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci już 29 lutego oraz w marcu 2012 w progach Uniwersytetu Wrocławskiego, Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego. Przyjdź na cykl szkoleń organizowany przez StudBan i odkryj tajniki anielskich inwestycji! Znajdź swojego Anioła Biznesu!

Zapraszamy już dziś do uczestnictwa w cyklu trzech szkoleń „Spotkania z Aniołami Biznesu – od pomysłu do sukcesu”:

Celem szkoleń jest przybliżenie uczestnikom wiedzy na temat możliwości pozyskania kapitału zewnętrznego na realizację inwestycji oraz wskazanie ścieżek rozwoju innowacyjnych pomysłów na działalność gospodarczą. Aniołowie Biznesu stanowią jedną z form rozwiązania problemów, na które napotyka wielu początkujących przedsiębiorców. Pragniemy także zachęcić prywatnych inwestorów do lokowania swoich nadwyżek finansowych w młode, dobrze rokujące przedsiębiorstwa, a osoby, które mają ciekawe, innowacyjne pomysły do przystąpienia do Sieci i zaprezentowania swojego pomysłu inwestorom, czyli Aniołom Biznesu.

Jako Student Business Angels Network StudBAN – przekazujemy i poszerzamy wśród studentów wiedzę z zakresu istoty działania Aniołów Biznesu oraz wspieramy przedsiębiorczość, rozumianą jako nowatorskie, innowacyjne pomysły.

Zdobądź praktyczną wiedzę na temat finansowania innowacyjnych przedsięwzięć z udziałem inwestora prywatnego. Sprawdź jak wyglądają możliwości finansowania Twojego pomysłu oraz na jaką pomoc możesz liczyć!

Przekonaj się jakie to proste! Zapraszamy!

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem