Studiuj Marketing Internetowy i Programowanie Aplikacji Mobilnych na Politechnice Białostockiej

Dodane:

Anna Wilma Anna Wilma

Udostępnij:

Mówisz: branża interactive i nowe technologie – myślisz: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków. Do tej listy czas dodać Białystok. Że za Bugiem i białe niedźwiedzie:)? To nie zmienia faktów. A fakty mówią, że na Wschodzie sporo się w branży IT dzieje.

Mówisz: branża interactive i nowe technologie – myślisz: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków. Do tej listy czas dodać Białystok. Że za Bugiem i białe niedźwiedzie:)? To nie zmienia faktów. A fakty mówią, że na Wschodzie sporo się w branży IT dzieje. Konkrety? Działa kilka dużych agencji e-marketingowych, które pracują dla światowych brandów. Są liczące się na rynku firmy technologiczne. Odbywają się cykliczne imprezy branżowe. Rusza Park Naukowo-Technologiczny. A Politechnika Białostocka co roku wypuszcza kolejnych absolwentów kierunków technologicznych, którzy są rozchwytywani przez lokalne, krajowe i zagraniczne firmy.

I tu do sedna – NowyMarketing.pl i MamStartup.pl objęły patronatem dwa nowe, bardzo aktualne kierunki studiów podyplomowych na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej: Marketing Internetowy i Programowanie Aplikacji Mobilnych.

Marketing Internetowy

Jedyne studia o tej tematyce w regionie. Współtwórcy programu i wykładowcy to eksperci nowych mediów i praktycy branży e-marketingowej z całej Polski. Pracując na co dzień w agencjach marketingowych i odpowiadając za komunikację online, przekazują słuchaczom wiedzę praktyczną i aktualną.

Do kogo adresowane są studia? Absolwenci, przyszli i pracownicy działów marketingu, przedsiębiorcy i inne osoby, które chcą zdobyć lub poszerzyć wiedzę związaną z efektywnym wykorzystaniem nowych mediów w komunikacji marketingowej.

Program studiów zawiera: pojęcia związane z marketingiem internetowym, Public Relations, mediami społecznościowymi, biznesem elektronicznym, nowymi mediami, tworzenie strategii komunikacji e-marketingowej, planowanie budżetu, case studies

Cel studiów: Zdobycie przez słuchaczy aktualnej wiedzy o narzędziach e-marketingowych i sposobach ich zastosowania w praktyce.

Więcej o kierunku: http://wi.pb.edu.pl/podyplomowe/marketing-internetowy

Programowanie Aplikacji Mobilnych

Nowy kierunek rocznych studiów podyplomowych dla osób, które chcą spróbować swoich sił w tworzeniu aplikacji na smartfony. Wśród wykładowców praktycy – projektanci aplikacji mobilnych z dużych firm technologicznych.

Do kogo adresowane są studia? Do informatyków, ale również absolwentów kierunków pokrewnych (matematyka, fizyka, elektronika itp.). Od słuchaczy wymaga się co najmniej średniej znajomości pojęć związanych z programowaniem obiektowym. Pożądana jest również ogólna wiedza na temat podstaw systemów operacyjnych oraz sieci komputerowych. Niezbędne minimum wiedzy do rozpoczęcia tych studiów to styczność z przynajmniej jednym, dowolnym językiem programowania.

Program studiów zawiera: wykłady i zajęcia praktyczne poświęcone nauce programowania aplikacji działających na najpopularniejszych platformach mobilnych: Apple iOS, Google Android i Windows Phone, omówienie zagadnień architektury aplikacji mobilnych, rozwiązań bazodanowych oraz technologii serwerowych i komunikacyjnych, przedstawienie zagadnień implementacji algorytmów z uwzględnieniem ograniczeń i specyfiki platform mobilnych, omówienie tematów projektowania interfejsu użytkownika z uwzględnieniem specyfiki urządzeń mobilnych.

Cel studiów: Absolwent studiów będzie wszechstronnie przygotowanym programistą aplikacji na platformy mobilne. Umiejętności zdobyte na tym kierunku otwierają możliwości pracy m.in. w firmach technologicznych lub agencjach interaktywnych.

Więcej o kierunku: http://wi.pb.edu.pl/podyplomowe/aplikacje-mobilne/

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem