Stutysięczna transakcja YetiPay z nowym wydawcą!

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

YetiPay rozpoczął współpracę z wydawcą magazynu „Press”. Czytelnicy miesięcznika mogą po raz pierwszy wykupić dostęp do wybranych, interesujących ich artykułów z najnowszego numeru. Wdrożenie mikropłatności na Press.pl zbiegło się z dokonaniem 100-tysięcznej transakcji poprzez mikropłatności YetiPay

YetiPay rozpoczął współpracę z wydawcą magazynu „Press”. Czytelnicy miesięcznika mogą po raz pierwszy wykupić dostęp do wybranych, interesujących ich artykułów z najnowszego numeru. Wdrożenie mikropłatności na Press.pl zbiegło się z dokonaniem 100-tysięcznej transakcji poprzez mikropłatności YetiPay.

Do tej pory magazyn „Press” można było kupić jedynie jako e-wydanie lub w formie papierowej. Dzięki mikropłatnościom YetiPay czytelnicy miesięcznika dostali kolejną możliwość: za pomocą zaledwie dwóch kliknięć, bez opuszczania strony, mogą wykupić dostęp do wybranych artykułów z najnowszego wydania. Koszt pojedynczego artykułu to jedyne 1,90 zł. Ponadto mikropłatności YetiPay umożliwiają zakup e-wydania miesięcznika bezpośrednio na stronie Press.pl.

Chcemy, aby czytelnicy naszego serwisu internetowego mieli łatwy dostęp do treści oferowanych w magazynie drukowanym. Dlatego zdecydowaliśmy się na system mikropłatności – mówi Tomasz Sita, odpowiedzialny za rozwój technologiczny serwisu Press.pl.

W dniu oficjalnego debiutu na Press.pl, w niecały rok funkcjonowania na rynku, mikropłatności YetiPay zanotowały 100-tysięczną transakcję!

Jesteśmy dumni z tak szybko zdobytej popularności YetiPay. Dokonanie 100-tysięcznej transakcji za pośrednictwem naszych mikropłatności dowodzi, że wbrew obawom wielu wydawców, coraz więcej internautów naprawdę gotowych jest płacić za interesujące ich treści w internecie. Cieszymy się, że kolejny wydawca postawił na elastyczne rozwiązanie i otwartość na konsumentów – komentuje Piotr Żychliński, prezes zarządu YetiPay.

Dziennie system mikropłatności YetiPay notuje około 600 nowych rejestracji oraz 1500 transakcji.

System YetiPay, oprócz wdrożenia na Press.pl, umożliwia m.in. zakup e-booków z Woblink MobiStore bezpośrednio z poziomu urządzenia Kindle, dostęp do artykułów internetowego wydania tygodnika „Wprost”, filmów na ipla.tv, e-booków na bezkartek.pl czy muzyki na iPlay.pl. YetiPay jest dostępny także na Spider’s Web i około 400 innych blogach, gdzie widoczny jest przycisk „doceń z Yeti” oraz na stronie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i kilku innych fundacji, które udostępniają opcję „podaruj z Yeti”.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem