Stwórz swój biznes w 2 miesiące!

Dodane: 30.11.2011

Lech Romański

Udostępnij:

8 tygodni ciężkiej pracy, 8 weekendów szkoleń oraz spotkań z praktykami i ekspertami - to czeka na uczestników czwartej edycji Startup School. Nagrodą jest własny biznes w Internecie oraz dla twórców najlepszego projektu 100 000 zł na jego promocję. Rekrutacja właśnie ruszyła!

8 tygodni ciężkiej pracy, 8 weekendów szkoleń oraz spotkań z praktykami i ekspertami – to czeka na uczestników czwartej edycji Startup School. Nagrodą jest własny biznes w Internecie oraz dla twórców najlepszego projektu 100 000 zł na jego promocję. Rekrutacja właśnie ruszyła!

Nadchodzi kolejna edycja Startup School – szkoły e-biznesu organizowanej przez Fundację Startup School i Rafała Agnieszczaka, którzy od 2009 roku skutecznie wspiera przedsiębiorcze inicjatywy młodych ludzi w Internecie. Właśnie ruszyła rekrutacja do zimowej edycji warsztatów. Zgłoszenia mogą nadsyłać pasjonaci marketingu, nowych technologii oraz graficy.

Na tych, którzy chcą stworzyć własny e-biznes czeka 8 tygodni nauki i pracy nad projektem pod okiem doświadczonych praktyków. Weekendowa formuła Startup School ma umożliwić uczestnictwo w warsztatach studentom, którzy jeszcze przed skończeniem uczelni chcą stworzyć własną firmę. Organizator zapewnia wsparcie merytoryczne i finansowe w trakcie całych warsztatów.

Startup School rozpoczyna się 3 lutego 2012 roku. Pod koniec marca wszystkie projekty zostaną zaprezentowane publicznie podczas uroczystej gali z udziałem publiczności i inwestorów. Najlepszy z nich otrzyma dodatkowo nagrodę w postaci kampanii reklamowej o wartości 100 000 zł. Przygotowaniem oraz przeprowadzeniem promocji startupu zajmie się zespół SoSocial, sieci reklamy angażującej, które dołączyło właśnie do grona partnerów Fundacji Startup School.

Dlaczego warto? –  zdaniem uczestników poprzednich edycji

Startup School to przede wszystkim świetni ludzie, których miałem szansę poznać i z którymi do tej pory utrzymuję kontakty lub współpracuję. Poza tym możliwość sprawdzenia siebie i swojego pomysłu realiach biznesowych.
Wojciech Latoszek, uczestnik Startup School 2009, twórca wizytownik.pl i 4gift.pl

Uczestnictwo w Startup School 2010 pociągnęło za sobą lawinę wydarzeń – przeprowadzka do Warszawy, założenie spółki, pozyskanie inwestora dla projektu. Warto aplikować, bo to może być początek czegoś nowego!
Adriana Pawłowska, Startup School 2010, Prezes Zarządu Pastylka.pl Sp. z o.o.

Startup School przede wszystkim pomoże Ci zmienić Twój pomysł w konkretne działania. A w trakcie poznasz mnóstwo fajnych ludzi, nauczysz mnóstwa nowych rzeczy i będziesz się świetnie bawić.
Maciej Połoński, Startup School 2011, współtwórca Talenter.pl

Zgłoś się już dziś!

Najbliższa edycja Startup School rozpocznie się 3 lutego 2012 roku i będzie trwała do końca marca. Formularz zgłoszeniowy oraz dodatkowe informacje znajdują się na stronie:
http://www.startupschool.pl/rekrutacja

źródło: informacja prasowa