Stworzyli magiczny dywan. Interaktywny projektor ma pomóc w rozwoju dzieci i nie tylko

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

W jaki sposób innowacyjnie prezentować treści? Czym i jak zaskakiwać klientów? Te pytania często spędzają sen z powiek coach’om, managerom i dyrektorom. Dobrą odpowiedzią może być Magiczny Dywan – pierwsza polska podłoga interaktywna, która umożliwia różnorodne aktywności, począwszy od gier i zabaw ruchowych, po szkolenia oraz możliwość prezentowania indywidualnych treści.

Zdjęcie royalty free z Fotolia 

„Magię” tworzy obraz wyświetlany z projektora bezpośrednio na płaszczyznę podłogi, stołu lub ściany, reagujący na ruch. Praca z Dywanem umożliwia bezpośrednie zaangażowanie nadawcy lub odbiorcy w prezentowane treści. To właśnie innowacyjna możliwość sterowania ruchem stanowi główną jego przewagę nad klasycznymi prezentacjami multimedialnymi. To łatwa do zamontowania konstrukcja: niewielkie pudełko, które wieszamy pod sufitem.

Urządzenie ma wbudowany komputer i projektor, obsługiwane jest za pomocą pilota zdalnego sterowania. W zestawie załączony jest także bogaty pakiet interaktywnych gier i zabaw ruchowych. Można je włączać pojedynczo lub w trybie automatycznym. Magiczny Dywan jest uniwersalny – działa praktycznie w każdym pomieszczeniu i w dowolnych warunkach oświetleniowych. Wielkość obrazu wyświetlanego na podłodze zależy wyłącznie od wysokości pomieszczenia (im jest ono wyższe, tym obraz jest większy).

Nie trzeba żadnych specjalnych konstrukcji, a uchwyt mocujący dostarczany jest w komplecie. Łatwo również przewieszać urządzenie w różne miejsca. Magiczny Dywan może być wykorzystywany także do celów szkoleniowych i reklamowych. W przypadku organizowania kursów, konferencji, targów, czy spotkań firmowych, można prezentować własne treści i mile zaskoczyć klientów. Jeśli urządzenie zostanie podłączone do Internetu, cały proces może odbywać się zdalnie, bez konieczności angażowana osób trzecich.