Styczniowe spotkanie Geek Girls Carrots

Dodane: 03.01.2013

Marcin Małecki

Udostępnij:

Styczniowe spotkanie Geek Girls Carrots w Warszawie, rozpoczniemy z Joanną Skubisz, polską geek girl, entuzjastką wszystkiego, co związane z technologią, modą i kulturą Dalekiego Wschodu.

Styczniowe spotkanie Geek Girls Carrots w Warszawie, rozpoczniemy  z Joanną Skubisz, polską geek girl, entuzjastką wszystkiego, co związane z technologią, modą i kulturą Dalekiego Wschodu. Japonistką, która marząc o karierze w służbie dyplomatyczniej, stała się specjalistką od PR’u wiodących firm technologicznych w Japonii.

Na pierwszym, warszawskim spotkaniu w 2013 roku, Joanna Skubisz opowie nam o drodze od dyplomacji do IT oraz o swojej przygodzie z Japonią.

#15 spotkanie Geek Girls Carrots w Warszawie, odbędzie się  wyjątkowo w poniedziałek, 7 stycznia o godzinie 19:00 w Noa Cowork (ul. Noakowskigo 16, lok. 39).

Agenda:

  • 19:00 Powitanie Kamila Stępniowska
  • 19:05 Asia Skubisz: Nienasycona, nierozsądna. Lublinianka w Tokio. Czyli o tym jak dopiąć swego, żyjąc na 100%.
  • 19:45 Networking
  • 21:00 After-party w Mandali (ul. E. Platter 9/11)

Wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji tutaj.

Asia Skubisz pochodzi z Lublina, obecnie mieszka i pracuje w Tokio. Asia jest absolwentką Uniwersytetu Oksfordzkiego, gdzie zdobyła tytuł MSc Modern Japanese Studies (magister japonistyki). Uczęszczała także na SOAS, University of London (Szkoła Studiów Orientalnych i Afrykańskich przy Uniwersytecie Londyńskim), gdzie ukończyła studia licencjackie z zakresu japonistyki i lingwistyki, Uniwersytet Kalifornijski i Uniwerystet Waseda w Tokio (ostatnie dwa w ramach programu wymiany studenckiej). Asia odbyła także staż w Amerykańskiej Izbie Reprezentantów oraz w Delegacji Unii Europejskiej w Japonii. Zawodowo spełnia się jako specjalistka od PR’u i marketingu w branży IT. Jako entuzjastka wszystkiego, co związane z technologią i modą, Asia jest także zagorzałą promotorką “pomysłów wartych rozprzestrzeniania”, zarówno jako członek ekipy medialnej TEDxTokyo, a także jako dyrektor ds. marketingu i PR projektu Touchy Human Camera.

Zapraszamy!

źródło: informacja prasowa