Sukces w linijce. Dojdź do celu w jednym kawałku: odpoczywaj i dostrzegaj własne osiągnięcia – Ela Madej

Dodane: 23.06.2016

Mam Startup

Udostępnij:

Pierwsze pieniądze zarobiła prasując koszule ojca, pracowała, jako kelnerka i odrzuciła propozycję inwestycji od funduszu Andreessen Horowitz. Dziś Ela Madej znana jest, jako seryjna bizneswoman. Jaka jest jej recepta na sukces?

Na zdjęciu: Ela Madej | fot. Bartosz Pawlik 

– Żeby odnieść sukces trzeba umieć odpoczywać, jeździć na wakacje, uprawiać sporty, zdrowo się odżywiać, dostrzegać własne osiągnięcia i nie być dla siebie zbyt surowym. Te umiejętności liczą się dlatego, że zbudowanie dużej firmy nie potrwa rok czy dwa – powiedziała w rozmowie z nami.

W 2006 roku Ela Madej współtworzyła software house Applicake, pięć lat później organizowała wydarzenia startupowe w ramach Hive53, a w międzyczasie uruchomiła Base CRM. Ten krakowski startup osiągnął sukces na arenie międzynarodowej, a we wrześniu ubiegłego roku pozyskał 30 milinów dolarów od inwestorów ze Stanów Zjednoczonych. Do niedawna Ela Madej zaangażowana byłą także w fundusz Innovation Nest.

Przeczytaj poprzedni artykuł z cyklu pt. „Sukces w linijce” i „Naucz się odpoczywać i nie bądź dla siebie zbyt surowy – Ela Madej (Innovation Nest)”.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem