Świat startupów na wyciągnięcie ręki. Rusza StartUp MashUp 2017

Dodane: 30.11.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

StartUp MashUp 2017 to już piąta edycja trzydniowego wydarzenia tworzonego przez organizację studencką PBDA Consulting. Wykłady odbędą się dnia 14.12 (czwartek) na Uniwersytecie Ekonomicznym w Sali 111A, natomiast warsztaty w dniach 16-17.12 w biurowcu OMEGI przy ulicy Dąbrowskiego 79A.

Wydarzenie skierowane jest do studentów, którzy myślą o założeniu własnej działalności w formie startupu. Składa się z wykładów otwartych prowadzonych przez zaproszonych prelegentów oraz warsztatów. Obie części będą prowadzone przez znane w środowisku startupowym osobistości, mające dużą wiedzę i doświadczenie. W trakcie wykładów uczestnicy lepiej poznają świat startupów i mechanizmy nim rządzące, a na warsztatach wykorzystają zdobytą wiedzę w praktyce. Jest do doskonała okazja na znalezienie odpowiedzi na nurtujące pytania, pracę pod okiem profesjonalistów z branży startupowej, a także poznanie osób podzielających wspólne zainteresowania. Kto wie, może właśnie na SUMU poznasz swoich przyszłych partnerów biznesowych?

StartUp MashUp to wydarzenie organizowane przez studentów, dla studentów. Prosta idea, łącząca zainteresowanie i pasję organizatorów. Chcemy podzielić się tym, co dla nas ciekawe i rozwijające. Do udziału w SUMU 2017 zapraszamy wszystkich studentów poznańskich uczelni, jak i absolwentów studiów wyższych. Szczegóły na stronie www.pbda.pl/sumu oraz w wydarzeniu na Facebooku.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem