Świętuj z ReaktorWarsaw 5 lat naszej działalności!

Dodane: 28.07.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

Jeżeli chcesz znaleźć się w centrum warszawskiej społeczności startupowej, przyjdź na urodziny Reaktora. Na co dzień pełni funkcję coworkingu, a raz w miesiącu wyprawia OpenReaktory, imprezy na których zbiera się cała społeczność związana z tematem młodych firm i słucha ciekawych prezentacji.

Najbliższe wydarzenie odbędzie się 30 lipca na ul. Bohomolca 15 na warszawskim Żoliborzu. Tym razem motywem wydarzenia są obchody pięciolecia naszej działalności. Na urodzinowym spotkaniu nie będzie typowych prelekcji, lecz kilka krótkich talków oraz mnóstwo networkingu. Zjawią się również znane postacie warszawskiej sceny startupowej. Dołączajcie do świętowania! Pamiętajcie, aby zarezerwować bilet. 

Raz na miesiąc willa na Żoliborzu otwiera swoje podwoje dla szerszego grona. Na wydarzeniach OpenReaktor spotyka się cała społeczność związana z tętniącym życiem tematem startupów. Pojawiają się tu starzy wyjadacze, którzy już niejedną firmę założyli, rozwinęli, sprzedali, bądź rozwiązali i są gotowi dzielić się swoimi doświadczeniami. Dziarsko zaglądają tu także świeży działacze, szukający kontaktów i porad. 

Dołączają do nich podczas wydarzeń inwestorzy, dziennikarze, freelancerzy i studenci. Jest to ciekawa mieszanina ludzi, a łączy ich jeden temat: przedsiębiorczość technologiczna. W trakcie OpenReaktorów odwiedzający mają możliwość posłuchać ciekawych prelekcji, a także prowadzić rozmowy i nawiązywać kontakty nad puszką piwa i kawałkiem pizzy.

Zgromadzone w ogrodzie grono zamiast zwyczajowej butelki z piwem w ręku dzierżyć będzie drink od Ballantine’s, który co roku patronuje tej imprezie i raczy gości smacznymi napojami. Wspierać Reaktor również będzie Toolbox for HR, firma rekrutująca talenty technologiczne. Na comiesięcznych OpenReaktorach, to ich zasługą jest lodówka pełna dobrego piwa. Tym razem pomogą nakarmić gości. Partnerem przy organizacji imprezy jest również Kekemeke, aplikacja do zbierania pieczątek i odbierania bonusów. Kolejną firmą wspierającą Reaktor w świętowaniu jest Fakturownia, tworząca program do faktur online. Jest to reaktorowy wychowanek, który wyrósł już i przestał się mieścić.

Warto pamiętać również o Avivie, patronującej całorocznym działaniom Reaktora. Imprezę postanowił patronować również Uber, zapewniając zniżki na transport z niej i na nią. Partnerami pomagającymi w opracowaniu graficznych treści są Business Edge oraz Clipatize, których infografikę o Reaktorze znajdziecie poniżej:

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem