Szansa dla kreatywnych i odważnych. Zgłoś się do udziału w hackathonie bankITup już dziś!

Dodane: 11.05.2017

Mam Startup

Udostępnij:

Liczy się pomysł, kreatywność i ciekawe przedstawienie rozwiązania. To trzy główne wymogi udziału w hackathonie organizowanym przez Bank Zachodni WBK. Jeśli marzysz o tym, by z Twojego rozwiązania korzystały setki tysięcy użytkowników na świecie, to bankITup jest dla Ciebie! Zgłoś się już dziś!

Bank Zachodni WBK poszukuje idei mających na celu rozwój i promocję sektora finansowego. Szuka autorów ciekawych rozwiązań technologicznych, dzięki którym bank usprawni swoje działanie. Dlatego Bank Zachodni WBK organizuje 26-godzinny hackathon bankITup, do którego zaprasza: programistów, grafików, project managerów, pasjonatów nowych technologii oraz wszystkich tych, którzy chcą mieć wpływ na rozwój branży fintech w Polsce!

Uczestnicy hackathonu będą musieli zaprezentować swoją odpowiedź na pytanie dotyczące tego, jak może wyglądać nowoczesny bank w 2030 roku. Każdy z uczestników będzie miał za zadanie zbudowanie prototypu takiego rozwiązania, które będzie odpowiedzią na zadane pytanie i przekona jury. Do wygrania są cenne nagrody i możliwość współpracy z bankiem nad rozwojem oraz komercyjnym wdrożeniem swojego projektu! Rejestracja do konkursu kończy się 15 maja! Zapisz się już dziś!

Jak wziąć udział w hackathonie bankITup? Wystarczy zarejestrować się na stronie konkursowej, zapisać się na wydarzenie i podczas dwudziestosześciogodzinnego hackathonu zbudować prototyp swojego rozwiązania. Organizatorzy konkursu zapraszają do udziału osoby indywidualne oraz zespoły tworzące ciekawe projekty. Nagroda główna w konkursie to 5 000 zł i szansa na współpracę z bankiem przy rozwijaniu projektu.

Autor prototypu rozwiązania, który zajmie drugie miejsce w konkursie otrzyma 3 500 złotych, zespół który zdobędzie trzecie miejsce otrzyma 2 500 złotych. Organizatorzy przewidzieli także nagrodę publiczności, którą jest kamera GoPro Hero 5 black dla każdego członka zespołu. Łączna pula nagród wynosi 26 000 zł! 

Udział w konkursie bankITup jest bezpłatny, a każdy uczestnik chcący pracować nad swoim rozwiązaniem podczas hackathonu musi być zarejestrowany. Rozwiązanie może zostać wykonane w dowolnej technologii (np. Android, iOS, aplikacja webowa) i przy użyciu dowolnych narzędzi. Istnieje możliwość pracy nad wcześniej stworzonymi projektami, o ile spełniają one warunki konkursowe.

Wszystkie prawa do projektów stworzonych podczas bankITup pozostają własnością uczestników. W pracy nad rozwiązaniami pomogą mentorzy, którzy podzielą się wiedzą i doświadczeniami z każdym z uczestników. Zapisy do udziału w konkursie kończą się 15 maja, dlatego warto zarejestrować się już dziś! Więcej na temat konkursu dowiecie się z tej strony

Artykuł powstał we współpracy z marką Bank Zachodni WBK.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem