Szansa na dołączenie do kreatywnych z Gdańska jeszcze do 12 marca!

szansa na dolaczenie do kreatywnych z gdanska jeszcze do 12 marca
Udostępnij:
Uwaga uwaga! Druga szansa dla kreatywnych – Gdański Inkubator Przedsiębiorczości Starter ogłasza dodatkową rekrutację do projektu dla osób z pomysłami na kreatywny biznes.

Uwaga uwaga! Druga szansa dla kreatywnych – Gdański Inkubator Przedsiębiorczości Starter ogłasza dodatkową rekrutację do projektu dla osób z pomysłami na kreatywny biznes.

Go Creative Biznes na Start to projekt Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Starter skierowany do osób chcących uruchomić swój biznes związany z branżą kreatywną. Do kogo skierowany jest projekt? Gdzie można pozyskać informacje? I finalnie, co można zyskać biorąc udział w przygodzie z biznesem kreatywnym?

Aleksandra Miedzyńska koordynatorka projektu o konkursie:
 „Go Creative to przede wszystkim obszerne wsparcie jakie udzielamy osobom planującym rozpoczęcie działalności z obszaru branż kreatywnych rozpoczynając z nimi podróż od samego pomysłu do założenia firmy. W procesie preinkubacji zajmujemy się profesjonalnym wsparciem edukacyjnym. Wraz z mentorami branż kreatywnych i doświadczonymi przedsiębiorcami uczymy jak stworzyć model biznesowy oraz doskonalimy techniki pitchingu. Kolejno przygotowujemy naszych podopiecznych do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy model biznesowy w formie Elevator Pitch. W procesie Inkubacji projektu, wspieramy procesami mentorskimi oraz doradztwem indywidualnym i szkoleniami. Finaliści projektu otrzymują nagrody finansowe i rzeczowe, główna nagroda finansowa to 15 000 złotych. Projekt realizujemy dzięki finansowaniu Miasta Gdańsk, ponadto sponsorem jest grupa Energa”

W poprzedniej edycji zwycięskimi pomysłami na biznes stały się Aeon Form – design funeralny, Lulu and the Pug – ekologiczne ubranka dla najmłodszych oraz KS Movment – pokazy free run i parkour.

Robert Kowalczyk firma Aeon Form, czyli ubiegłoroczny zwycięzca konkursu Go Creative Biznes na Start: 
„Go Creative to projekt, który pomógł nam uświadomić sobie, że mimo młodego wieku i doświadczenia, które dopiero zbieramy, potrafimy uruchomić rzeczy, których bez wsparcia projektu nie bylibyśmy w stanie zrobić, polecam wszystkim którzy chcą zmienić coś w swoim życiu i zrealizować swoje marzenia”.

Uczestnicy Go Creative podkreślają jednak, że sam projekt był dla nich wielką przygodą oraz szansą na poznanie wielu, inspirujących osób.

Anna Iwańska uczestniczka Go Creative 2013: 
„Projekt Go Cretaive to przede wszystkim grupa rewelacyjnych, prężnych i odważnych osób, którzy trafiają na siebie w dobrym miejscu i dobrym czasie!”

Rekrutacja do projektu trwa od 3 lutego do 13 marca 2014. 
Więcej informacji oraz ankieta zgłoszeniowa na stronie www.biznesnastart.pl