Szukasz inwestora?

Dodane: 01.07.2013

Mam Startup

Udostępnij:

Prowadzisz fimę, rozwijasz swój pomysł, ale myślisz o pozyskaniu inwestora? Jeśli tak, przeczytaj ten artykuł.

Prowadzisz fimę, rozwijasz swój pomysł, ale myślisz o pozyskaniu inwestora? Jeśli tak, przeczytaj ten artykuł.

W Kielcach od 17-19 października tego roku odbędzie się wydarzenie pt. Inno-Tech Expo. Ma na celu promocję i integrację firm zajmujących się rozwojem nowych technologii w Polsce i na świecie. Adresowane jest do przedsiębiorstw zarówno tych dużych jak i małych, które swoją pracą rozwijają wąską specjalizację. Udział w wydarzeniu potwierdziły także uczelnie, instytucje otoczenia biznesu. Inno-Tech Expo służyć ma wydobyciu na światło dzienne to, czym na codzień zajmuje się szkolnictwo wyższe.

Nie zabraknie w tej inicjatywie inwestorów. Organizatorzy zapraszają szeroki przedział osób zajmujących się tak dofinansowaniem jak i inwestowaniem w rozwijające się projekty. Dzięki temu w jednym miejscu będzie okazja do tego, aby poznać portfolio przedstawicieli różnych funduszy.

Pierwszego dnia wydarzenie będzie zamknięte dla odwiedzających, a skierowane głównie na nawiązywanie relacji biznesowych z wystawcami. Wtedy też odbędzie się Demo Day, w trakcie którego chętni wystawcy będą mogli w trakcie trzyminutowej prezentacji opowiedzieć o swojej działalności i realizowanych projektach.

Zainteresowane pozyskaniem inwestora startupy, tuż po tym jak zarejestrują się jako wystawcy, dostaną od organizatorów ankietę do wypełnienia, w która przedstawiać będą dotychczasową działalności oraz kierunki ich rozwoju. 17 października zorganizowane będą dla nich spotkania z inwestorami, którzy także otrzymają ankietę, która z kolei będzie miała za zadanie przedstawić branże jakimi są zainteresowani.

Drugi i trzeci dzień Inno-Tech Expo służyć będzie nie tylko nawiązywaniu kolejnych relacji. Pozwolą także na intensywną promocję wśród zwiedzających osob, także zainteresowanych nowymi rozwiązaniami technologicznymi.

Strona wydarzenia: http://www.targikielce.pl/innotech/index.php

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem