Szybsza, ciekawsza i jeszcze przydatniejsza Manubia 2.0

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

System monitorowania sprzedawców Manubia uznany za jeden z najlepszych krajowych startupów 2010 roku rozwija się z każdym tygodniem. Wersja druga systemu przyniosła nie tylko nowe funkcje, ale i przyśpieszenie działania systemu aż o 88%.

System monitorowania sprzedawców Manubia uznany za jeden z najlepszych krajowych startupów 2010 roku rozwija się z każdym tygodniem. Wersja druga systemu przyniosła nie tylko nowe funkcje, ale i przyśpieszenie działania systemu aż o 88%.


Twórcy systemu monitorowania aukcjonerów Manubia.pl cały czas rozwijają system. Mimo, że narzędzie działa dopiero 4 miesiące w zasadzie w każdym tygodniu pojawiają się jakieś zmiany, poprawki a także nowe funkcje. Marzec był szczególnie obfity w ciekawe rozwinięcia systemu, dzięki temu klienci zyskali nie tylko nowe analizy, ale także system rabatowy, nowe opcje abonamentu, a także ogromne przyśpieszenie systemu.

Eksport danych do pliku XLS – Funkcja podbierania danych w formacie plików dla Microsoft Excel oraz Open Office ucieszyła wielu analityków. Dzięki temu mogą dokonywać jeszcze bardziej specjalizowanych analiz, dedykowanych danej branży albo danego sprzedawcy. Funkcja dostępna jest tylko dla kont w planie Gold.

Rabaty i trzymiesięczny abonament – Szesnastego marca w Manubia uruchomiony został program rabatowy dla stałych klientów w którym zdobyć można zdobyć stały, 30% rabat. Wystarczy regularnie przedłużać ważność konta, aby zdobywać kolejne procenty zniżki. Tego samego dnia pojawiła się możliwość przedłużenia umowy na okres trzech miesięcy. Dotychczas możliwe było jedynie wykupienie konta na okres miesiąca.

Analiza sposobów wyróżniania aukcji – Co w danej kategorii działa na kupującego? Skuteczniejsze jest podświetlenie, pogrubienie, a może góra kategorii? Dzięki tym analizom można dowiedzieć się jak potencjalnie promować dany produkt aby osiągnął on wysoką sprzedaż i wyróżnił się spośród innych ofert.

Raporty szybciej o 88% – Nowy sposób analizowania danych, dzięki temu czas wyświetlania raportu skrócił się aż o 88%. Zmiana w kodzie zauważalna jest przede wszystkim w raportach generowanych dla dłuższego okresu, albo dla wielu wybranych słów w tytułach.

Dane Sprzedawcy – Funkcja, o którą najczęściej prosili użytkownicy, zawiera podstawowe informacje o sprzedawcy bez konieczności odwiedzania jego konta na Allegro. Data rejestracji, linki do komentarzy, strony „o mnie” a także innych informacji podstawowych dla każdego sprzedającego.

Forum – Dwudziestego marca miał miejsce start forum dla zarejestrowanych użytkowników. Rozumiejąc specyfikę swojego biznesu, Manubia zadbała o to, aby każdy klient mógł edytować nick pod jakim będzie zamieszczać wpisy na forum. Dzięki temu login na forum może być inny niż w systemie zapewniając anonimowość firmy czy osoby.

Konrad Latkowski, PR Manubia.pl – Nasze główne cele na najbliższe tygodnie to uruchomienie programu partnerskiego, o który otrzymujemy coraz częściej pytania start monitoringu eBayu w Niemczech lub Anglii. Na początku kwietnia planujemy także wystartować z publikacją info-grafik związanych z aukcjami.

System kontroli konkurencji Manubia można znaleźć pod adresem www.manubia.pl. Dostępna jest wersja demo, która pozwala za darmo sprawdzić możliwości jakie obecnie daje system.

Na bieżąco rozwój systemu można śledzić na Facebooku, Flakerze oraz na http://blog.manubia.pl gdzie poruszane są ciekawe tematy dotyczące Allegro i nie tylko.

źródło: informacja prasowa