Ta aplikacja połączy Polaków z bliskimi przebywającymi w Wielkiej Brytanii

Dodane: 24.11.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

Aplikacja, która daje ci wolność dzwonienia kiedy chcesz i gdzie chcesz. Dostępna dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii, którzy chcą zostać w kontakcie z rodziną i znajomymi w Polsce -tanio i spontanicznie a nie tylko od święta.

Dzwonienie za granicę może być bardzo drogie, szczególnie kiedy mieszka się w Wielkiej Brytanii i stara się utrzymać stały kontakt z przyjaciółmi i rodziną w Polsce.

Aplikacja World Chat pozwala na łączenie się z zagranicznymi kontaktami z Wielkiej Brytanii. Wiele innych aplikacji tego typu dostępnych na rynku wymagają ciągłego dostępu do Internetu, nie tak jak World Chat.

Co więcej odbiorca połączenia nie potrzebuje instalować aplikacji na swoim telefonie. Oznacza to, w odróżnieniu do innych aplikacji tego typu, że World Chat pozwala na dzwonienie również na telefony stacjonarne czy starsze telefony mobilne. Jest to idealna alternatywa, która nie wymaga zamieniania kart sim czy zapamiętywania długich numerów PIN.

Aplikacja World Chat jest darmowa do ściągnięcia z Apple App Store oraz Google Store, a koszty połączeń do Polski zaczynają się już od 1p za minutę na telefony stacjonarne. Koszty połączeń z aplikacją World Chat są tańsze niż te oferowane przez prowadzących operatorów komórkowych w Wielkiej Brytanii. Stawki połączeń są zawsze wyraźnie widoczne a sprawdzenie pozostałego kredytu jest proste podczas używania aplikacji.

Niezawodność połączeń oraz ich dobra jakość jest zapewniona poprzez łączenie z siecią mobilną O2 zamiast z Internetem – dając lepsze połączenia oraz wolność dzwonienia gdziekolwiek jesteś. World Chat jest aplikacją dostępną dla wszystkich użytkowników w Wielkiej Brytanii bez względu na używanego operatora. Z World Chat można dzwonić łatwo i spontanicznie do rodziny i przyjaciół lub wykonywać telefony biznesowe za granicę gdziekolwiek jesteś, bez martwienia się  o koszta i jakość połączeń. 

fot. pexels.com

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem