Tak będą wyglądać AirPods 3? W sieci pojawiło się nieoficjalne zdjęcie nowego modelu

Dodane: 22.02.2021

Agata Ruszkowska

Udostępnij:

Fani sprzętów z jabłkiem już zacierają ręce na myśl o nowej generacji słuchawek dousznych. Właśnie w internecie pojawiły się pierwsze przecieki związane z premierą nowego modelu słynnych AirPodsów.

Oglądając wywiady polityków, reportaże telewizyjne tworzone przez dziennikarzy, czy też uczestnicząc w wideokonferencjach – coraz częściej widzimy u osób pracujących w mediach, czy w trybie online, słuchawki bezprzewodowe, które stały się nieodzownym narzędziem pracy. Dlaczego? Bo są komfortowe i często gwarantują świetną jakość dźwięku oraz dobrze zbierające mikrofony. Jednym z częściej spotykanych modeli tego typu słuchawek są AirPodsy od Apple’a – użytkownicy nie tylko chwalą je za kompatybilność z ich pozostałymi urządzeniami, ale także za wykonanie, komfortowy dla ucha kształt i (w przypadku droższego modelu Pro) za świetną jakość dźwięku.

Nic więc dziwnego, że fani marki czekają na kolejną generację tego sprzętu, która według producenta będzie jeszcze lepsza. Jednak do tej pory niewiele mieliśmy niewiele informacji na temat nowego modelu AirPods – teraz dzięki zdjęciom, które przeciekły do internetu, wiemy chociaż, jak będą wyglądały. Nieoficjalne materiały potwierdzają, że AirPods trzeciej generacji mogą mieć tą samą konstrukcję i etui co AirPods Pro. Wizualnie będą niemal identyczne, ale pod względem działania niekoniecznie – okazuje się, że nowe słuchawki nie będą miały wsparcia dla aktywnej redukcji szumów (ANC), co może zniechęcić wielu kupujących, którzy poszukują sprzętu do pracy zdalnej.

Nie dla pracowników, ale może dla miłośników muzyki? Według doniesień nowy model zamiast ANC będzie miał wsparcie dla dźwięku przestrzennego (spatial audio).

Kiedy możemy się spodziewać premiery AirPods 3. generacji? Produkt ma trafić na rynek jeszcze tej wiosny (w marcu lub w kwietniu) i kosztować podobnie jak dotychczasowe AirPodsy bez etui z ładowaniem indukcyjnym — czyli około 150 dolarów.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem