TakesCare partnerem strategicznym Karty Dużej Rodziny

takescare partnerem strategicznym karty duzej rodziny
Udostępnij:
TakesCare jest cyfrową platformą świadczącą usługi telemedyczne, która z dniem 1 czerwca została partnerem strategicznym programu rządowego wspierającego rodziny wielodzietnie – Karta Dużej Rodziny.

TakesCare oferuje pakiety opieki medycznej do wykorzystania wyłącznie w formie e-konsultacji w modelu B2C i w B2B. W ramach nawiązanej współpracy, posiadaczom Karty Dużej Rodziny, przysługuje ulga w wysokości 15% na zakup abonamentów opieki medycznej online. Oferta jest dostępna na stronie.

Klient ma do wyboru trzy pakiety: mini, multi i maxi. Wykupiony abonament zapewnia dostęp do wszystkich funkcjonalności systemu, w ramach których pacjent może skorzystać z porady medycznej u lekarza rodzinnego, pediatry, internisty, doradcy medycznego, psychologa, psychoterapeuty i fizjoterapeuty. Pakiety medyczne różnią się między sobą ceną, ilością konsultacji oraz liczbą osób, które mogą korzystać z wykupionych wizyt online.

– W codziennej pracy zadajemy sobie wiele pytań, jak usprawnić nasze rozwiązania tak aby usługi oferowane przez TakesCare były jeszcze bardziej dostępne dla naszych użytkowników. Kolejnym krokiem w tym kierunku jest współpraca z programem Karty Dużej Rodziny. Jesteśmy bardzo wdzięczni za możliwość wzięcia udziału w tak ważnym dla rodzin projekcie. Wartości, które nam przyświecają, ściśle łączą się ze wsparciem rodzin w dbaniu o zdrowie ich członków. Doskonale wiemy, że szczęśliwa rodzina to zdrowa rodzina – komentują przedstawiciele projektu.