Takiego zastosowania drona jeszcze nie znałeś. Amatorzy sportów wodnych będą zachwyceni

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Jak nagrać najlepsze wideo pokazujące nasze wyczyny na wodzie? Wystarczy dron, który pociągnie nas w dowolną stronę i nagra w dobrej perspektywie. Takie zadanie ma Freefly Systems, który stworzył drona dla amatorów sportów wodnych.

fot. zrzut ekranu z filmu o Freely ALTA 8

Dronesurfing

Silny wiatr nie jest już potrzebny, aby surfer był zadowolony ze spędzonego dnia nad wodą. Zamiast czekać na idealne warunki pogodowe, wystarczy dron, który oprócz nagrywania ma funkcję ciągnięcia na lince surfera. Co prawda do jego sterowania jest potrzebna osoba trzecia, pewnie sprawia frajdę obu stronom. W końcu pozwala na więcej.

Nowy sposób surfowania twórcy Freely ALTA 8 nazwali „dronesurfingiem” i promując swoje nowe urządzenie mają zamiar promować nową dziedzinę sportu. Dzięki zastosowaniu tego drona, amatorzy będą mogli częściej próbować swoich sił, przez co łatwiej zdobędą umiejętności potrzebne każdemu surferowi. Pytanie tylko, co zrobią na zawodach, na których znaczenie ma opanowanie siły wiatru. 

Pokaż co potrafisz

Na to pytanie będą musieli odpowiedzieć sobie wszyscy zainteresowani. A przekonać do skorzystania z tej formy rozrywki pomoże, nie co innego jak wideo. Dane techniczne dotyczące Freely ALTA 8 są dostępne na tej stronie

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem