Taksówki na rachunku za telefon – Play łączy siły z iTaxi

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Taksówki na rachunku za telefon – Play łączy siły z iTaxi

Udostępnij:

Play i iTaxi wdrażają innowacyjne rozwiązanie na europejskim rynku. Od teraz klienci największego krajowego operatora mogą dopisać koszt przejazdów iTaxi do kolejnej faktury za usługi telekomunikacyjne. Ten sposób płatności za taksówkę obejmie 10 polskich miast, w których działa Bilet iTaxi.
Klienci Play i iTaxi już mogą cieszyć się bezpieczną i komfortową podróżą, opartą o gwarancję stałej ceny – bez względu na porę dnia czy strefę miasta. Jest to możliwe dzięki Biletowi iTaxi, usłudze umożliwiającej sprawdzenie kosztu przejazdu jeszcze przed złożeniem zamówienia. Użytkownik, który skorzysta z Biletu iTaxi, po zakończonym kursie otrzyma od operatora SMSa z potwierdzeniem kwoty doliczonej do comiesięcznej faktury.

– Wspólnie z Play wprowadzamy przełomowe rozwiązanie na europejskim rynku, które zwiększy komfort korzystania z usług taxi. Mamy wspólny cel – zapewnić klientom wygodny i bezpieczny system płatności za przejazdy. Od teraz klienci mogą dopisywać koszty przejazdów taxi do rachunku telefonicznego i jednym przelewem bankowym zapłacić za usługi. Wierzę, że ta forma płatności będzie znacznym ułatwieniem dla użytkowników Play – mówi Jarosław Grabowski, CEO iTaxi.

Play przy współpracy z iTaxi stawia na wygodę i bezpieczeństwo. Kierowcami w popularnej aplikacji są wyłącznie licencjonowani i doświadczeni taksówkarze, którzy doskonale znają topografię miast, na terenie których pracują. Co więcej, dzięki usłudze „Zapłać z Play” klienci operatora, będą mogli zamówić przejazd, bez konieczności „podpinania” karty czy wypłacania gotówki z bankomatu.

– Z roku na rok rośnie liczba produktów, za które można zapłacić razem z rachunkiem za usługi Play. Już teraz klienci mogą dopisywać do swojej faktury zakupy za aplikacje, gry, bilety komunikacji miejskiej, opłaty parkingowe czy koszt wynajmu elektrycznych skuterów na minuty. Widzimy rosnące zainteresowanie tą metodą płatności dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, dzięki współpracy z iTaxi, udostępniamy „Zapłać z Play” za przejazdy taksówką – mówi Łukasz Perzyński, Szef Zespołu Direct Carrier Billing w Play.

W celu aktywacji usługi, należy uruchomić aplikację iTaxi i dodać metodę płatności „Zapłać z Play”. Po wpisaniu numeru telefonu abonenta, użytkownik otrzyma SMSem kod PIN, który pozwoli na aktywację usługi. Po uruchomieniu nowej opcji płatności, korzystanie z aplikacji iTaxi staje się jeszcze prostsze – wystarczy pamiętać o podaniu adres odbioru i celu podróży.

Do ceny przejazdu zostanie doliczone 10% prowizji, co stanowi niewielką opłatę za odroczenie płatności, komfort, bezpieczeństwo i łatwość korzystania z tego rozwiązania.

Partnerem technologicznym dostarczającym rozwiązanie jest Centili Ltd. – spółka będąca integratorem płatności Direct Carrier Billing na całym świecie.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem