Targi dla Mikrobiznesu po raz pierwszy na SGH!

targi dla mikrobiznesu po raz pierwszy na sgh
Udostępnij:
Etat w korporacji? Dress code i podporządkowanie szefowi? Stałe godziny pracy? Jeśli na samą myśl o podobnych rzeczach na Twojej twarzy pojawia się grymas niezadowolenia to znak, że powinieneś zastanowić się nad założeniem własnej firmy!

Etat w korporacji? Dress code i podporządkowanie szefowi? Stałe godziny pracy? Jeśli na samą myśl o podobnych rzeczach na Twojej twarzy pojawia się grymas niezadowolenia to znak, że powinieneś zastanowić się nad założeniem własnej firmy! Targi dla Mikrobiznesu są nową inicjatywą studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie stanowiącą niepowtarzalną okazję na poznanie ofert organizacji mogących pomóc w założeniu oraz prowadzeniu mikroprzedsiębiorstwa. W jednym miejscu pojawią się zarówno podmioty komercyjne, jak też państwowe i pozarządowe. Dowiedz się, skąd można pozyskać środki na rozpoczęcie własnej działalności oraz jak nie zakończyć swojej przygody z biznesem na pierwszym starciu z biurokracją!

Już 26 lutego 2013 r. studenci, przedsiębiorcy i inne zainteresowane osoby będą mogły wziąć udział w całodniowych targach firm i organizacji wspierających młodych przedsiębiorców. Jest to możliwość pozyskania bezpośrednich informacji z wiarygodnych źródeł. Współpracują z nami między innymi: Bank Pocztowy, Krajowa Izba Doradców Podatkowych, Inkubator Przedsiębiorczości Idea Banku, Conquest Consulting czy też organizacje przedsiębiorców jak PKPP Lewiatan czy Krajowa Izba Gospodarcza.

Dzień wcześniej tj. 25 lutego 2013 r. odbędzie się debata pt.: ,,Własny biznes w Polsce. Ocean zysków czy biurokracji?’’. Dyskusja panelowa z udziałem ekspertów ze środowisk naukowych, biznesowych oraz przedstawiciela młodych przedsiębiorców. Niepowtarzalna okazja do zapoznania się z fachowymi opiniami odnoszącymi się do kwestii rozwoju indywidualnej przedsiębiorczości nad Wisłą!

Udział w Targach dla Mikrobiznesu jest wspaniałą okazją do postawienia pierwszego kroku na drodze do zostania swoim własnym szefem! Inicjatywa ta porusza niezagospodarowany dotychczas obszar tematyczny w SGH. Więcej informacji, ciekawostki ze świata biznesu oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami znajdują się na fanpage’u wydarzenia na Facebooku www.facebook.com/TargiDlaMikrobiznesu

źródło: informacja prasowa