TaskBeat – aplikacja GTD

Dodane: 10.08.2011

Lech Romański

Udostępnij:

TaskBeat to nowy trend w zarządzaniu małym i średnim biznesem pozwalający na jasną identyfikację najbardziej dochodowych projektów i eliminację najbardziej kosztownych czynności. TaskBeat to aplikacja wyznaczająca rytm w firmach, pozwala na przejęcie kontroli nad…

TaskBeat to nowy trend w zarządzaniu małym i średnim biznesem pozwalający na jasną identyfikację najbardziej dochodowych projektów i eliminację najbardziej kosztownych czynności. TaskBeat to aplikacja wyznaczająca rytm w firmach, pozwala na przejęcie kontroli nad poszczególnymi zadaniami i finansami firmy. Rozwiązanie przeznaczone jest dla koordynacji pracy, efektywnego planowania w przedsiębiorstwach za pomocą pojedynczego systemu internetowego.

Czym jest TaskBeat?TaskBeat to aplikacja zbudowana w oparciu o unikatową koncepcję planowania zadań mającą na celu mierzenie efektywności małych zespołów. Aplikacja pozwala na rozsądne wykorzystanie posiadanych środków oferując narzędzia przeznaczone dla efektywnego planowania zadań i finansów na poziomie każdej firmy. Dzięki ujęciu finansów i zadań firmy, pozwala zapewnić jej nie tylko przetrwanie, ale również efektywną ekspansję na nowe rynki.

Wystarczy wpisać zadania i poustawiać ich kolejność, a pracownik będzie wiedział co ma do zrobienia oraz odznaczy zadania zakończone. Każdy z członków zespołu może dorzucić plik lub notatkę, a system sam to podsumuje i pokaże planowane zyski a także terminy.

TaskBeat to więcej niż program do zarządzania projektami

Zarządzanie projektami według przyjętych metodologii jest żmudne i nie odzwierciedla bieżących zadań realizowanych przez firmy. TaskBeat pozwala na zarządzanie drobnymi codziennymi zadaniami usprawniając komunikację w firmie.

TaskBeat to więcej niż program do zarządzania finansamiTaskBeat na bieżąco analizuje finanse i ujmuje koszty działalności firmy na podstawie realnie poniesionych wydatków zarejestrowanych na kontach bankowych firmy ułatwiając zachowanie płynności finansowej.

Korzyści

  • Kontrola postępu i kosztów realizowanych zadań. TaskBeat na podejmowanie decyzji szybciej niż przeprowadzenie rozmowy telefonicznej pomiędzy pięcioma pracownikami i zdecydowanie bardziej dynamicznie lub za pomocą dziennych lub tygodniowych spotkań.
  • Proste zarządzanie zleceniami. TaskBeat to centralne miejsce przechowywania wszystkich zleceń prowadzonych przez firmę. Aplikacja pozwala na natychmiastowy dostęp do któregokolwiek zadania, arkusza czy notatki.
  • Szybsze planowanie pracy. W ciągu kilku minut można zaplanować kolejność prac oraz przypisać odpowiednie zadania konkretnym pracownikom zespołu. Aplikacja pozwala na stałe i szybkie kontrolowanie terminów i kosztów każdego zadania.
  • Dokładne planowanie kosztów. Dzięki aplikacji każda firma ma możliwość przygotowania biznes planu, co więcej – TaskBeat dostosowuje biznes plan na bieżąco i dopasowuje jego szczegóły w miarę postępu realizacji zleceń.

Wierzymy że podstawą każdej firmy nie są sprzęty, ani ludzie, ale zespoły. Zespół to więcej niż suma pracowników. TaskBeat dostarcza porządek, którego nie zastąpisz kupując więcej segregatorów, dostarcza komunikację, której nie zastąpisz kupując więcej telefonów i nadaje zespołowi rytm do realizacji zadań.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem