Tassky – efektywnie zarządzaj zadaniami

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Tassky to nowoczesna aplikacja wspomagająca planowanie i organizację. Służy do zarządzania zadaniami, które mogą być realizowane zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Tassky umożliwia dodawanie zadań do własnej listy ‘rzeczy do wykonania’ lub zlecanie zadań innym członkom grupy.

Tassky to nowoczesna aplikacja wspomagająca planowanie i organizację. Służy do zarządzania zadaniami, które mogą być realizowane zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Tassky umożliwia dodawanie zadań do własnej listy 'rzeczy do wykonania’ lub zlecanie zadań innym członkom grupy. Do każdego z zadań istnieje możliwość dodawania dodatkowych atrybutów, np. daty zakończenia zadania, opisu oraz kategorii, do której dane zadania zostanie przypisane.


Jaki problem rozwiązuje?

Tassky pomaga rozwiązać problem niskiej efektywności wynikającej z braku planowania, złej organizacji oraz trudności komunikacyjnych. Dzięki Tassky zarządzający grupą będzie dokładnie wiedział, kiedy i w jakim czasie dany pracownik wykonał zlecone zadanie. Ponadto aplikacja umożliwi mu monitorowanie efektywności wszystkich członków zespołu. Opis aplikacji

Dzięki możliwości określania atrybutów, możemy np. umieścić sprawy prywatne w odmiennej kategorii, niż zadania związane z naszą pracą zawodową, a także nadać zadaniu stosowny priorytet. Takie segregowanie danych z pewnością okaże się bardzo pomocne w momencie wyszukiwania lub przeglądania naszych danych. Również w grupie Aplikacja doskonale sprawdza się w pracy zespołowej. Możliwość zlecania zdań, dodawania komentarzy, załączników oraz obszernych opisów, pozwala na swobodne przekazywanie niezbędnych informacji. Bez konieczności wysyłania dodatkowych maili, wykonywania telefonów czy używania innych kanałów komunikacji. Oprócz funkcjonalności operacyjnych, związanych z dodawaniem i zlecaniem zadań, w Tassky odnajdziemy również narzędzie do generowania raportów. Za pomocą kilku kliknięć, możemy uzyskać zestawienie wyników pracy danego użytkownika, dzięki któremu z łatwością ocenimy jego efektywność lub terminowość w wykonywaniu powierzanych zadań.

Wygląd Interfejs Tassky jest przejrzysty, prosty i intuicyjny. Swobodna praca z aplikacją jest możliwa już w kilka chwil po zapoznani się z powitalnym samouczkiem, a wszystkie niezbędne funkcjonalności znajdują się praktycznie ‘pod ręką’ użytkownika. Z myślą o użytkownikach zaawansowanych, w Tassky zostały przygotowane liczne podpowiedzi i ułatwienia. Istnieje również możliwość synchronizacji aplikacji z kalendarzem Google.

Multiplatformowość Tassky dostępny jest w wersji webowej, desktopowej (premiera przed końcem roku) oraz jako aplikacja iPhone (do ściągnięcia za darmo). Użytkownicy korzystający z aplikacji na iPhone mają możliwość pracy w trybie offline. Ważne: wersja podstawowa Tassky, jest do przetestowania za darmo. Sprawdź na www.tassky.com

Tassky został zrealizowany przez firmę MDA Group s.c. Krzysztof Janiak Mateusz Sitarz, której właściciele od 7 lat skupiają swoja działalność wokół Internetu, marketingu i reklamy.

Rejestracja obecnie jest dostępna po kontakcie mailowym ([email protected]) – oczekujemy na uruchomienie systemu płatności.pl.

źródło: informacja prasowa