Te dwie dziewczyny chcą podbić Kickstarera. Tworzą wibratory dla par

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Już raz im się udało. Dwa lata temu stworzyły nakładkę dla kobiet, która stymuluje łechtaczkę podczas stosunku. Produkt był hitem na IndieGoGo i został wsparty kwotą 835 tys. dolarów. Czy Dame Products ponownie podbije serca Internautów?

Na zdjęciu (od lewej): Alexandra Fine (seksuolog) i Janet Lieberman (inżynier), założycielki Dame Products

Za drugim razem

Nie sposób znaleźć gadżety erotyczne na Kickstarterze. Zgodnie z polityką firmy, przedmiotem zbiórki nie może być „zakazany produkt”. Takim miał być wibrator dla par stworzony przez zespół Dame Products o nazwie Fin. Założycielkami firmy są dwie dziewczyny, które postanowiły opracować nakładki (dla obu stron związku), które w połączeniu ze sobą miały dawać niezapomniane doznania.

Niestety Kickstarter za pierwszym razem odrzucił projekt zbiórki crowdfundingowej, która miała pomóc w sfinansowaniu pomysłu na biznes. Dopiero za drugim razem, gdy Alexandra Fine napisała wiadomość do władz Kickstarera, postanowili zezwolić na drugą zbiórkę. Od wczoraj wibrator dla par „Fin” jest dostępny w przedsprzedaży, która dojdzie jeśli zespół zbierze 50 tys. dolarów (już zebrał 45 tys.).

To tylko sex

Fin, drugi produkt Dame Products, ma służyć kobietom w stymulowaniu narządu płciowego podczas stosunku. Ta nakładka na palce ma pozwolić na wzmocnienie doznań każdej z użytkowniczek. Dzięki wykorzystaniu gładkiego materiału do produkcji Fin, kobiety korzystające z wibratora mają zapomnieć, ze korzystają z dodatkowego sprzętu do osiągnięcia orgazmu.

Produkt ma przekonać przede wszystkim kobiety do korzystania z wibratorów. Zdaniem założycieli firmy, aż 70% kobiet podczas stosunku potrzebuje dodatkowej stymulacji, którą mogą zapewnić tego typu urządzenia. Fin powstał po stworzeniu wibratora o nazwie „Eva”. Z opinii użytkowników urządzenia wynikało, że szukają jednak czegoś co pozwoliloby na jeszcze bliższy kontakt z partnerem.

40 tys. sprzedanych produktów

Już dwa lata temu dziewczynom z Dame Products udało się wyprodukować swój pierwszy gadżet erotyczny. Na cel stworzenia masowej produkcji wibratora dla par Eva zebrały 835 tys. dolarów i sprzedały 40 tys. urządzeń. Jak działa Eva? Wibrator dla par ma za zadanie stymulować narządy płciowe stron za pomocą wibracji. Każdy kontakt narządów ma zostać wzmiocniony, co pomoże w osiągnięciu orgazmu. 

Krytycy mówią, że zbiórka crowdfundingowa na gadżet erotyczny Fin może zmienić Kickstartera. Dzięki temu, że zezwolono na pierwszą tego typu zbiórkę, może powstanie jeszcze więcej pomysłów na produkty z kategorii erotyka. A ich twórcy nie będą musieli korzystać z konkurencyjnych platform do pozyskiwania funduszy (np. IndieGoGo, które nie ma restrykcyjnej polityki).