Teamie – nauką człowiek żyje

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Dziś przedstawiamy startup Teamie, który jest laureatem konkursu zorganizowanego w Singapurze podczas Startups in Asia. Co ciekawe Teamie to platforma nauki online, gdzie w naukę zaangażowane są aż 4 grupy.

Dziś przedstawiamy startup Teamie, który jest laureatem konkursu zorganizowanego w Singapurze podczas Startups in Asia. Co ciekawe Teamie to platforma nauki online, gdzie w naukę zaangażowane są aż 4 grupy.

Jak widać projekty z branży edukacyjnej wśród startupów kwitną – przedstawiane wcześniej przez nas projekty, takie jak TenMarks czy Goalbook mają wiele cech wspólnych z Teamie, ale zespół, który wygrał 10 tysięcy dolarów podczas konferencji Startups in Asia obiecuje sporo więcej niż wyżej wymienieni konkurenci.

Zacznijmy od składu osób, który ma korzystać z tego narzędzia. Tak jak w innych platformach nauki online, tak i tu proces rozpoczyna się od ucznia, który chce poza szkołą dokształcać się, rozwiązując przygotowane przez specjalistów zadania (jednocześnie ma możliwość współpracować ze swoimi znajomymi). W Teamie uczestniczą jednak również nauczyciele, mogący kontaktować się z grupą uczniów, którą prowadzą. Ponadto są jeszcze rodzice, którzy mają szanse kontroli swoich pociech (jak i nauczycieli) i, co ciekawe, wgląd w poczynania wszystkich swoich podopiecznych ma również dyrekcja szkoły.

Teamie jest obecnie w fazie beta testów i na dziś korzystanie z niego jest darmowe.

źródło: techcocktail.com