TechCamp #8 - zoom na e-commerce

techcamp 8 zoom na e commerce
Udostępnij:
Rynek e-commerce w Polsce rośnie w siłę. W ciągu ostatnich sześciu lat zwiększył się prawie czterokrotnie. To dobra wiadomość nie tylko dla właścicieli e-sklepów, ale i programistów.

Rynek e-commerce w Polsce rośnie w siłę. W ciągu ostatnich sześciu lat zwiększył się prawie czterokrotnie. To dobra wiadomość nie tylko dla właścicieli e-sklepów, ale i programistów. O tym, jak z perspektywy kodu wygląda praca nad platformami sprzedażowymi usłyszeć będzie można w czasie TechCamp #8, już 17 kwietnia!

Na sukces każdego sklepu internetowego wpływa technologia. To ona pozwala na zakupy z wirtualnym koszykiem, bezpieczeństwo danych i płatności online. To na poziomie kodu buduje się silniki rekomendacji, pracuje nad zwiększaniem konwersji, optymalizacją wydajności czy dzieleniem klientów na segmenty. I dlatego, e-commerce development będzie tematem głównym ósmego odcinka TechCampu. Spotkanie rusza 17 kwietnia o godz. 19 w krakowskim klubie Lizard King (św. Tomasza 11a).

Udział w wydarzeniu jest tradycyjnie bezpłatny, wystarczy zarejestrować się poprzez formularz na stronie http://www.akademiaunity.pl/events/8/techcamp-8-e-commerce-development/.

Organizatorzy, oprócz specjalistycznej wiedzy i gorącej atmosfery, zapewniają również pizzę dla każdego z uczestnika. Na wydarzenie zaprasza organizator Akademia Unity wraz z partnerami – Microsoft BizSpark oraz Krakowskim Parkiem Technologicznym.

Chcesz być na bieżąco? Szukaj szczegółów na www.techcamp.pl oraz www.facebook.com/techcamppl

źródło: informacja prasowa