TechCamp mobilizuje do dyskusji

techcamp mobilizuje do dyskusji
Udostępnij:
Nie wyobrażasz sobie dnia bez mobilnych aplikacji? Ciężko oderwać Cię od tabletu i smartfona? Już 6 marca największy technologiczny barcamp ponownie zawita do Wrocławia. Tym razem pora na mobilizacje wszystkich, dla których projektowanie aplikacji to chleb powszedni.

Nie wyobrażasz sobie dnia bez mobilnych aplikacji? Ciężko oderwać Cię od tabletu i smartfona? Już 6 marca największy technologiczny barcamp ponownie zawita do Wrocławia. Tym razem pora na mobilizacje wszystkich, dla których projektowanie aplikacji to chleb powszedni. Miejscem treningu szarych komórek będzie wrocławski klub Mleczarnia. Rejestracja trwa!

Na wrocławski odcinek przybędą prawdziwi znawcy aplikacji mobilnych. O tajemnicach jakie kryje w sobie projektowanie RESTowych API opowie starszy programista JAVA z Grupy Unity – Tomasz Sarnowski. Z kolei wszystkie sekrety Human API i możliwości, jakie daje gromadzenie danych tym sposobem odkryją przed nami Grzegorz Wilczyński i Marek Kotewicz – developerzy firmy Reconti. Następnie pałeczkę prelegenta przejmie Wojciech Dawiskiba – Team Leader z Aduma Mobile. Nasz gość nakreśli, jak wykorzystać technologie mobilne do tworzenia rzeczywistości rozszerzonej.

Zaraz po dawce merytorycznej teorii przyjdzie pora na Open Space. Na czym polega ta formuła? Przez cały wieczór będziemy gromadzić Wasze pomysły i propozycje tematów, na które chcielibyście porozmawiać po zakończeniu prezentacji. To od Was zależy czego będzie dotyczyć dyskusja i jak się potoczy. Po prelekcjach uczestnicy będą mogli dołączyć do jednego z trzech tematycznych stolików. Każdy z nich będzie miejscem dyskusji na odrębny temat z wybranym prelegentem i resztą uczestników. W każdej chwili uczestnicy będą mogli zmienić stolik i zaangażować się w inną rozmowę. Techcampowiczów nie obowiązuje żaden limit czasowy, dyskusje mogą trwać dopóki wystarczy tematów i sił. Open Space to nie tylko szansa na to by rozwiać wszystkie technologiczne wątpliwości, ale i zbudować relacje z innymi pasjonatami IT.

Na wydarzenie zaprasza Akademia Unity wraz z Partnerami: Grupą Unity, Kei.pl, FreshMail, oraz Pracuj.pl.

Agenda Techcamp #15

  • 19:00 - 19:30 Tomasz Sarnowski (Grupa Unity) - Projektowanie API pod aplikacje mobilne przy użyciu REST
  • 19:30 - 20:00 Grzegorz Wilczyński, Marek Kotewicz (Reconti) –  Human API
  • 20:00 – 20:30 Wojciech Dawiskiba (Aduma Mobile)  Początki z Augumented Reality – jakie możliwości daje nam dziś rozszerzona rzeczywistość?
  • 20:30 - Open Space

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

źródło: informacja prasowa