TechMine Sp. z o.o.

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Fundusze

Nazwa: TechMine Sp. z o.o.
Strona: http://techmine.pl/sites/techmine
Rodzaj: Fundusz venture capital

Opis

TechMine Spółka z o.o. to firma skierowana do przedsiębiorców, którzy potrzebują nie tylko finansowego, ale także strategicznego i operacyjnego wsparcia w rozwoju biznesu. Skupiamy się na rozwijaniu firm o wysokim potencjale wzrostu ze szczególnym uwzględnieniem firm z obszaru internetu i rozwiązań mobilnych. Interesują nas także przedsięwzięcia z innych branż, dla których internet może być medium umożliwiającym dynamiczny wzrost. TechMine powstał z myślą o przedsiębiorcach, którzy doskonale znają się na meritum swojego biznesu, potrzebują jednak wsparcia na różnych poziomach i w różnych fazach rozwoju lub reorganizacji firmy. Najbardziej interesują nas przedsięwzięcia znajdujące się na etapie Start-Up lub przed fazą intensywnego wzrostu. Nie jesteśmy zainteresowani samymi pomysłami. Pomagamy w dopracowaniu lub całkowitej zmianie modelu biznesowego, wskazujemy jak właściwie zarządzać przepływami finansowymi, reorganizujemy struktury i zasoby firmy, pomagamy w tworzeniu kanałów sprzedaży, doradzamy w zakresie marketingu i PR, wspieramy w tworzeniu i optymalizacji procesów oraz struktur firmy w taki sposób, aby generować przyspieszony wzrost wartości przedsiębiorstwa.

Wielkość inwestycji kapitałowej zależy od specyfiki konkretnego przedsięwzięcia. Preferowana skala inwestycji wynosi od 100 – 500 tys. zł. W przypadku projektów wymagających większych inwestycji pozyskujemy kapitał od zaufanych inwestorów współpracujących z TechMine, a na dalszych etapach rozwoju zapewniamy pomoc w pozyskaniu kolejnych rund finansowania. Działamy szybko i skutecznie, a środki finansowe które inwestujemy, to wyłącznie prywatne pieniądze inwestorów.

Dzięki współpracy z wyspecjalizowanymi partnerami, pomagamy także pozyskiwać środki z Unii Europejskiej oraz przygotowujemy i wprowadzamy firmy na NewConnect. Dla firm o globalnym potencjale, zapewniamy także sieć kontaktów międzynarodowych.

Kontakt

mail: inwestycje [at] techmine.pl
tel.: +48 (32) 720 23 25