TechMine Startups

techmine startups
Udostępnij:
TechMine to spotkania branży startupowej na Śląsku. Celem spotkań jest integracja ludzi zainteresowanych przedsiębiorczością, w szczególności tą innowacyjną, opartą na technologii.

TechMine to spotkania branży startupowej na Śląsku. Celem spotkań jest integracja ludzi zainteresowanych przedsiębiorczością, w szczególności tą innowacyjną, opartą na technologii. Chcemy też edukować oraz stymulować podejmowanie i prowadzenie innowacyjnej przedsiębiorczości, wspomagać i promować startupy. Przez integrację środowiska chcemy wytworzyć ekosystem w którym przedsiębiorcy, inwestorzy i osoby techniczne, będą mogły znaleźć partnerów biznesowych.


Najbliższe TechMine Startups odbędzie się 18 kwietnia o godz. 17:00 w Hotelu Qubus w Katowicach. Zaproszeni goście przedstawią prelekcje związane z przedsiębiorczością, następnie odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem ekspertów i publiczności a zwieńczeniem wydarzenia będzie pitch session, podczas którego startupy zaprezentują się w krótkich wystąpieniach. Po części oficjalnej przewidziane jest after party, mające służyć jeszcze lepszej integracji środowiska. Z agendą można zapoznać się tutaj http://startups.techmine.pl/agenda/

Więcej o całej inicjatywie TechMine, można się dowiedzieć na stronie http://TechMine.pl oraz na facebookowym fanpage http://www.facebook.com/TechMine

Zapraszamy wszystkich tych, którym przedsiębiorczość innowacyjna jest bliska i chcą uczestniczyć w społeczności, która wzajemnie się wspiera i edukuje.

Wydarzenie jest darmowe, konieczn jest jednak rejestacja na stronie http://startups.techmine.pl

źródło: TechMine