TeenCrunch zaprasza na „Innovation Crunch” – wydarzenie pełne inspiracji i nowych technologii

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

TeenCrunch zaprasza na „Innovation Crunch” – wydarzenie pełne inspiracji i nowych technologii

Udostępnij:

Fundacja TeenCrunch ma zaszczyt ogłosić nadchodzące wydarzenie, które z pewnością zaintryguje pasjonatów innowacji, startupów oraz technologii. „Innovation Crunch” odbędzie się w prestiżowej Rotundzie PKO w Warszawie dnia 26 stycznia 2024 roku, rozpoczynając o godzinie 15:00.

To wyjątkowe wydarzenie będzie składać się z pięciu paneli, na których zasiądą znakomici prelegenci z obszarów startupów, technologii i biznesu. Każdy panel skoncentruje się na innej fascynującej tematyce, prezentując najnowsze trendy i innowacje w dziedzinie przedsiębiorczości. „Innovation Crunch” stawia sobie za cel zainspirowanie i rozwinięcie wiedzy uczestników w obszarze nowoczesnych technologii oraz zachęcanie do kreatywności i przedsiębiorczości. TeenCrunch, które do tej pory było znane głównie z ich sztandarowego programu akceleracyjnego idzie o krok dalej i chce budować jeszcze szersze więzi. Innovation Crunch to cykl wydarzeń, które będą odbywały się co 2 miesiące. Forma eventu to panele z wybitnymi prelegentami, które zakończy networking przy pizzy. Każdy z nich będzie skupiał się na trochę innej tematyce jednak będzie je łączyło doborowe towarzystwo, wspaniali prelegenci oraz wejściówki w cenie małej pizzy (którą i tak zjecie na wydarzeniu!). Jest to interesująca propozycja na spędzenie piątkowego popołudnia i poznanie ciekawych osób.

Agenda nadchodzącego wydarzenia: 

15:00 | Otwarcie wydarzenia, szybkie ogłoszenia
15:10 | 5 najważniejszych lekcji dla „Startupowców”, których nauczyliśmy się pisząc książkę o startupowcach (Artur Kurasiński Kurasiński, Krzysztof Domaradzki)
15:55 | Budowanie biznesu, a zrównoważony rozwój (Mateusz Masiak, Weronika Czaplewska)
16:35 | Think Global – Jak nam się to udało? (Marcin Ratajczak)
17:20 | Bycie młodym startupowcem – czy doświadczenie jest potrzebne? (Thomas Werner, Jakub Mocarski)
18:00 | Kod żywienia: Jak technologia pomaga w walce z otyłością (Paweł Witkowski)
18:40 | Pizza time + networking

Są jeszcze dostępne bilety na wydarzenie. Możecie je zakupić je tutaj https://app.evenea.pl/event/innovation-crunch/ . Pamiętajcie, że jeżeli się uczycie to z kodem „student” czeka na Was zniżka!