Ten startup sprawdzi, czy warto kupić wybrany samochód. Joymile w cyklu "Startupy w Mercedesie"

ten startup sprawdzi czy warto kupic wybrany samochod joymile w cyklu startupy w mercedesie
Udostępnij:
– Od początku kontaktu z rynkiem motoryzacyjnym przechodziłem przez różne sytuacje typu: ktoś wprowadził mnie w błąd odnośnie stanu samochodu, zdarzyło mi się kupić auto z przekręconym licznikiem – mówi Tomasz Kraus. Dziś tworzy Joymile, usługę, która rozwiązuje problem z zakupem samochodu.

– Nie jest tajemnicą, że średni czas zakupu samochodu w Polsce trwa trzy miesiące. Tyle czasu musi spędzić przeciętny Kowalski poszukując pojazdu – mówi Tomasz Kraus, założyciel Joymile. Jego zespół zajmuje się znajdowaniem i sprawdzaniem stanu technicznego i wizualnego dowolnego samochodu. 

Na zdjęciu: Tomasz Kraus, założyciel Joymile

W kolejnym odcinku naszego cyklu pt. Startupy w Mercedesie, rozmawiamy z Tomkiem Krausem, doświadczonym startupowcem wcześniej zaangażowanym m.in. w Brainly, Picodi czy Allani.pl. Dziś swój czas i energię poświęca na rozwijanie Joymile, portalu do wspierania zakupu wymarzonego samochodu. Zespół Joymile na wszystkie strony sprawdzi proponowany pojazd i wystawi ocenę techniczną. 

Dzięki temu łatwiej nam będzie podjąć decyzję o zakupie, ponieważ eksperci ocenią, czy samochód spełnia warunki techniczne opisane w ofercie sprzedaży, czy jest bezpieczny i nadaje się do jazdy. Oprócz samego przetestowania samochodu, Joymile udostępnia usługę premium jaką jest dostarczenie pojazdu pod adres kupującego. Pozwoli to na znaczną oszczędność czasu.

O tym i o wielu innych aspektach prowadzenia startupu dowiecie się z poniższej rozmowy, którą Antyweb przeprowadził w Mercedesie GLA220 4Matic!

Poprzedni odcinek cyklu "Startupy w Mercedesie" znajdziecie pod tym adresem. Materiał powstał we współpracy z marką Mercedes.