Teraz każdy może wejść na Dobre.pl

teraz kazdy moze wejsc na dobrepl
Udostępnij:
15 lipca na rynek wszedł nowy serwis ogłoszeniowy Dobre.pl.  Przez 4 tygodnie wybrani użytkownicy, w większości przedstawiciele sklepów internetowych, mogli zapoznać się z serwisem. Dziś platforma Dobre.pl jest już otwarta dla wszystkich internautów.

15 lipca na rynek wszedł nowy serwis ogłoszeniowy Dobre.pl.  Przez 4 tygodnie wybrani użytkownicy, w większości przedstawiciele sklepów internetowych, mogli zapoznać się z serwisem. Dziś platforma Dobre.pl jest już otwarta dla wszystkich internautów.

Serwis Dobre.pl jest nową platformą ogłoszeniową dopełniającą rynek e-commerce w Polsce. W chwili obecnej do użytku są oddane dwa pierwsze działy: Dobre Rzeczy i Dobre Firmy. Serwis przeznaczony jest zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm.

Podstawowym założeniem serwisu jest połączenie istniejących na rynku rozwiązań z nowymi użytecznościami i funkcjonalnościami. Do dwóch dostępnych już działów wkrótce dołączą kolejne, co pozwoli wzmocnić efekt synergii między działami serwisu. Obok atrakcyjnego i przyciągającego uwagę wyglądu, ciekawego sposobu prezentacji ofert, to właśnie połączenia między poszczególnymi działami serwisu mają sprawić, że produkty będą oferowane ciekawiej i skuteczniej niż do tej pory.

Dziś każdy może skorzystać z bezpłatnego dodawania ofert w dziale Dobre Rzeczy oraz z możliwości stworzenia darmowej, rozbudowanej wizytówki swojej firmy. Zarówno sprzedający, jak i kupujący mogą skuteczniej poruszać się po ofertach dzięki wygodnym sposobom wyszukiwania, dokładnym opisom produktów, czytelnej formie prezentacji oraz łatwości i intuicyjności zarządzania ogłoszeniami.

Ponad miesięczny okres dostępności platformy Dobre.pl w internecie pozwolił nam nie tylko na techniczną i merytoryczną weryfikację mechanizmów i funkcjonalności serwisu, ale również na zebranie cennych opinii wielu praktyków rynku e-commerce. Serwis Dobre.pl spotkał się z dużym zainteresowaniem i bardzo pozytywnym przyjęciem użytkowników. Co dla nas niezwykle ważne, większość opinii potwierdziła przyjęte przez nas założenia. Połączenie ciekawej prezentacji produktów z atrakcyjnym i rozbudowanym profilem firmy to strzał w dziesiątkę- potwierdza pomysłodawca serwisu i prezes zarządu spółki Dobre Media sp. z o.o. Sławomir Danilczuk.

W najbliższych miesiącach uruchamiane będą nowe funkcjonalności oraz kolejne działy, które w połączeniu z już istniejącymi Dobrymi Rzeczami i Dobrymi Firmami stworzą spójną platformę, na której użytkownik będzie mógł znaleźć praktycznie wszystko czego szuka.

źródło: informacja prasowa