Tesla poszukuje pracowników do nowego salonu w Warszawie

Dodane:

Julia Gugniewicz Julia Gugniewicz

Udostępnij:

Tesla zarejestrowała spółkę w Polsce i niebawem otworzy swój pierwszy salon w Warszawie. Na profilu firmy na Facebooku pojawiło się już pierwsze ogłoszenie o pracę w nowym punkcie marki.

zdjęcie: facebook.com/TeslaWarszawa

 

Na początku 2019 roku Tesla zarejestrowała spółkę w Warszawie. Wkrótce ma powstać serwis marki, którym będą świadczone usługi z zakresu naprawy i konserwacji samochodów a także sprzedaż detaliczna i hurtowa – zarówno w stacjonarnym salonie, jak i przez internet. Powstała już nawet przeznaczona do tego strona tesla-warszawa.com, na której można już złożyć rezerwację na wynajem krótko- i długoterminowy.

W związku z wejściem do Polski Tesli, marka poszukuje pracowników do swojego nowego salonu. Za pośrednictwem ofert pracy na Facebooku, firma zamieściła ogłoszenie, w którym poszukuje Specjalisty ds. Produktów.

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy m.in. zapewnienie rozrywki edukacyjnej dla klientów odwiedzających salon Tesla Warszawa. Z kolei w wymaganiach marka zaznaczyła, że nowy pracownik musi m.in. posiadać wykształcenie wyższe i/lub doświadczenie zawodowe z niezwykłym talentem do sprzedaży oraz ważne, minimum 2-letnie prawo jazdy z czystą historią jazdy.