The Story sprawdzi UX miasta Warszawy

Dodane: 02.10.2015

Informacja prasowa

Udostępnij:

Firma The Story prowadzi rekrutację uczestników do projektu UX Warsaw. Jest to pilotaż badania doświadczeń turysty odwiedzającego Warszawę. Projekt jest prowadzony na zlecenie Urzędu m. st. Warszawy i obejmuje dwie ścieżki turystyczne z najważniejszymi zabytkami miasta.

Budujemy zespół niezależnych specjalistów, którzy wezmą udział w projekcie, a także prowadzimy rekrutację wśród zagranicznych turystów – podaje firma na swoim profilu na Facebooku

Dlaczego poszukujemy tzw. niezależnych? Chodzi o niezależnych… od nas. Chcemy, żeby zespół składał się ze specjalistów, którzy pracują i nie pracują w The Story – tłumaczy Dymitr Romanowski, dyrektor zarządzający The Story.

Uczestnicy projektu zbadają negatywne i pozytywne doświadczenia oraz zarekomendują, co należy poprawić. Czy łatwo jest dotrzeć z punktu A do punktu B? Czy czytelne są procesy zakupu biletu, znalezienia przystanku? itd. Wszystko to, czego doświadcza turysta, odwiedzający Warszawę.

Rekrutacja odbywa się na portalu Made in Warsaw. Ogłoszenia są oznaczone jako UX Warsaw Project.

The Story jest polską firmą zajmującą się designem i nowymi technologiami. Działa od 2009 roku i posiada oddziały w trzech miastach – Warszawie, Sankt-Petersburgu i Tallinie. Firma odpowiadała za rebranding usług firmy KCR, wdrożenie pierwszego w Gazpromie responsywnego serwisu www, przeprowadziła pierwszą w Polsce aukcję online Zielonej Energii we współpracy z PwC i PSEW, prowadzi kampanię wspierającą sprzedaż w USA usług technologicznych firmy Engex oraz prowadzi wiele innych ciekawych projektów.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem