Thunderbolt S.A. stworzy platformę edukacyjną z filmami do nauki gry w tenisa

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

do nauki gry w tenisa

Udostępnij:

Thunderbolt S.A. (poprzednio ComPress S.A.), Spółka notowana na rynku NewConnect, przyjęła założenia do kierunków rozwoju. Emitent rozszerzy profil działalności i rozpocznie prace nad budową platformy internetowej o charakterze sportowo-edukacyjnym, na której zamieszczane będą filmy szkoleniowe poświęcone tematyce tenisowej z udziałem gwiazd światowej klasy.
Spółka będzie realizowała nagrania filmowe z udziałem gwiazd sportu oraz prezentujące ich drogę do sukcesu wraz z wszelkimi detalami dotyczącymi tego, w jaki sposób trenowali, aby dotrzeć na szczyt. Nagrania będą dystrybuowane za pomocą stworzonej platformy internetowej o nazwie TopLevelTennis.com.

Aplikacje mobilne dla TopLevelTennis.com

Thunderbolt S.A. stworzy również aplikacje mobilne przeznaczone na urządzenia z systemem iOS oraz Android, które będą umożliwiały korzystanie z platformy TopLevelTennis.com. Cały projekt będzie realizowany w języku angielskim, co ułatwi jego globalny zasięg oraz ogólnoświatową dystrybucję nagrań poprzez platformę. W celu zwiększenia zasięgu i efektywności projektu, Emitent planuje nawiązać współpracę ze znanymi tenisistami i trenerami tenisa ziemnego. Osoby uczestniczące w projekcie, wykorzystując swoje nazwisko będą dodatkowo wspierać dystrybucję nagranych materiałów za pomocą swoich kont na portalach społecznościowych. W kolejnych latach Spółka nie wyklucza rozszerzenia swojej działalności na inne dyscypliny sportu. Zarząd Thunderbolt S.A. uważa, że dzięki globalnemu charakterowi projektu oraz udziałowi znanych gwiazd potencjał sprzedażowy nagrań poprzez platformę TopLevelTennis.com będzie bardzo duży.

Kontent tylko po angielsku

Jeszcze nigdy praktyczna wiedza dotycząca tenisa nie była dostępna aż tak bardzo na wyciągnięcie ręki. To, co wyróżnia nasz projekt, to wiele ciekawostek oraz praktyczna wiedza z perspektywy osób, które odniosły największe sukcesy w tenisie, o których marzą setki tysięcy młodych ludzi, trenerów, rodziców oraz amatorów tenisa. Cały kontent będzie dostępny na jednej platformie prowadzonej w języku angielskim, co pozwoli na budowanie jej globalnego zasięgu, a jak wiemy tenis zrzesza na świecie miliony osób – wyjaśnia Tomasz Mrozowski, Prezes Zarządu Spółki Thunderbolt S.A.

Wśród osób współpracujących Radwańska i Cibulkova

Spółka w październiku i listopadzie 2019 r. podpisała cztery Listy Intencyjne w sprawie współpracy przy projekcie budowy platformy TopLevelTennis.com z gwiazdami światowego tenisa: Dominiką Cibulkovą, Urszulą Radwańską, Wimem Fissette oraz Marco Panichim. Planowana współpraca Thunderbolt S.A. z gwiazdami sportu zakłada aktywny udział tych postaci w przygotowywaniu i udostępnianiu promocyjnych materiałów filmowych oraz ich dołączenie do akcjonariatu Spółki w drodze objęcia nowej emisji akcji. Emitent zamierza pozyskać do projektu kolejne gwiazdy związane z tenisem ziemnym i prowadzi w tym zakresie negocjacje. Zarząd Spółki bardzo pozytywnie ocenia możliwy udział znanych postaci światowego tenisa w projekcie oraz w jej akcjonariacie.

Na początku rozmów z gwiazdami na temat naszego projektu otrzymaliśmy bardzo pozytywny feedback. Dostrzegamy ogromny potencjał w stworzeniu globalnej platformy zrzeszającej kilkadziesiąt znanych postaci tenisowych w jednym miejscu. Właśnie z tego powodu gwiazdy wyraziły chęć nie tylko nagrania wysokiej jakości filmów, ale i również stania się akcjonariuszami Spółki, bowiem wierzą one w sukces naszej platformy i całego przedsięwzięcia, które wyróżnia unikatowość w skali światowej — zakończył Prezes Mrozowski.

Akcjonariusze Thunderbolt S.A. podczas zwołanego na dzień 27.11.2019 r. NWZA podejmą uchwałę m.in. w sprawie zmiany nazwy Spółki na TopLevelTennis.com S.A.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem