Tinypay.me – 1 mln dolarów na serwis aukcyjny

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Aksoy Internet Ventures kilka dni temu zainwestował okrągły milion dolarów w projekt, który pozwala w 60 sekund sprzedać produkt na aukcji internetowej.

Aksoy Internet Ventures kilka dni temu zainwestował okrągły milion dolarów w projekt, który pozwala w 60 sekund sprzedać produkt na aukcji internetowej. Czym projekt różni się od innych serwisów aukcyjnych?

Tinypay.me mimo prostego interfejsu pozwala na korzystanie z wielu funkcji. Po wpisaniu tytułu aukcji, ceny produktu oraz opisu, możemy zaprosić swoich znajomych do zakupu (poprzez znane serwisy społecznościowe) oraz przekazać kilka procent wartości produktu ze sprzedaży na cele dobroczynne. Oprócz podstawowych opcji spotykanych na innych portalach aukcyjnych, Tinypay.me pozwala na załączenie pliku, który będą mogli pobrać użytkownicy odwiedzający aukcję.

Twórcy projektu po otrzymaniu dofinansowania z optymizmem patrzą w przyszłość. CEO, a zarazem współtwórca Tinypay.me, Melvin Tercan mówi, że zespół tworzący projekt przeprowadza się do Doliny Krzemowej ponieważ: naszą misją jest zdobycie świata, a nie ma lepszego miejsca do tego niż Dolina Krzemowa.

źródło: techcrunch.com