Tixar.pl – przełom w kupowaniu biletów online

Dodane: 30.09.2013

Mam Startup

Udostępnij:

Tixar.pl oferuje dostęp do największej bazy biletów na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Planowanie wolnego czasu jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Tixar.pl to najwygodniejszy sposób wyszukiwania i kupowania biletów online na wydarzenia w Polsce.

Tixar.pl oferuje dostęp do największej bazy biletów na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Planowanie wolnego czasu jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Tixar.pl to najwygodniejszy sposób wyszukiwania i kupowania biletów online na wydarzenia w Polsce.

Serwis skierowany jest do osób, które lubią aktywnie spędzać wolny czas i poszukują w internecie informacji o różnych wydarzeniach. Teraz w jednym miejscu można odnaleźć wszystkie interesujące eventy wraz z informacjami pozwalającymi wybrać coś dla siebie. Tixar.pl, w odróżnieniu od portali czysto informacyjnych, daje możliwość zakupu biletu bezpośrednio ze strony. Tixar powstał w odpowiedzi na brak miejsca w sieci, w którym można by było znaleźć wszystkie wydarzenia, niezależnie od ich organizatora – mówi Bogdan Marszałek, współzałożyciel serwisu Tixar.pl. – Obecnie strona nie tylko ułatwia kupowanie biletów osobom, które szukają konkretnego koncertu, filmu lub spektaklu, ale również daje powody do wyjścia z domu. Chcemy, aby Tixar był miejscem, gdzie zaczyna się planowanie wolnego czasu.

Strona sugeruje, na co można pójść z dziećmi, przyjaciółmi, dziewczyną czy chłopakiem w wybranym przez siebie mieście, w danym czasie i za określoną kwotę. Dzięki możliwości wyszukania wydarzeń według wielu kryteriów, zawsze można wybrać idealną dla siebie formę rozrywki. Korzystanie z serwisu pozwala oszczędzić czas, a kupowanie biletów online jest niezwykle szybkie i wygodne.

Tixar.pl pomaga znaleźć najciekawsze wydarzenia spośród wszystkich dostępnych na rynku ofert ze znanych stadionów, kin, teatrów, scen oraz innych miejsc kultury i sportu. W serwisie można wyszukać bilety na eventy nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Ci, którzy jednak zwlekają z zakupem biletu, znajdą na stronie również ostatnie bilety dostępne w sprzedaży online. Dzięki Tixar.pl, bez wychodzenia z domu, można szybko, łatwo i wygodnie zaplanować swój wolny czas.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem