Tłusty Czwartek na dowóz. Uber dostarcza pączki

tlusty czwartek na dowoz uber dostarcza paczki
Udostępnij:

Królujące dziś w jadłospisach łakocie umilają koniec karnawału. Uber postanowił osłodzić ten dzień swoim klientom i z okazji Tłustego Czwartku przygotował dla nich akcję specjalną - #UberPĄCZKI. Dziś, poza transportem osobowym, oferuje dostawę pączków.

Tylko dziś w godzinach 8:00 - 16:00 klienci Ubera mogą zamówić dostawę świeżych pączków. Co najważniejsze - kierowca dostarczy je za darmo na adres wskazany w aplikacji. Firma deklaruje, że nie zajmie to więcej niż kilka minut, chociaż spodziewają się dużego popytu na usługę.

To nie koniec niespodzianek serwowanych przez Ubera. Na tę okazję przygotowano kilka paczek, wśród których ukrywają się UberCUPCAKE, czyli czarno-białe babeczki z logotypem Ubera. Ich zdobycie to nie tylko wyróżnienie, ale również szereg nagród w postaci gadżetów firmy oraz 75zł kredytu na jazdę Uberem w stolicy.

Fot. blog.uber.com/tlustyczwartek

Akcja ma na celu nie tylko osłodzenie Tłustego Czwartku klientom Ubera, ale również wsparcie charytatywne Fundacji “Czwórka” wspierającej Dom Dziecka nr 4 przy ul. Łukowskiej w Warszawie. Dołączyć do niej może każdy klient Ubera, który skorzysta z pączkowej promocji.

Uber to aplikacja, która służy do zamawiania usług transportu samochodowego poprzez kojarzenie pasażerów z kierowcami korzystającymi z aplikacji. Startup z San Francisco jest dziś wart około czterdziestu miliardów dolarów, działa w 215 miastach w 54 krajach. W Warszawie z jego usług można korzystać od sierpnia 2014 roku.