Tokeny kibicowskie LEGIA Warszawa i Juventus Turyn w Zondzie – nowe możliwości angażowania kibiców w życie klubów

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Tokeny kibicowskie LEGIA Warszawa i Juventus Turyn w Zondzie – nowe możliwości angażowania kibiców w życie klubów

Udostępnij:

Zonda, jedna z największych europejskich giełd walut cyfrowych, wprowadziła we współpracy z Chiliz na swoją platformę pierwsze tokeny kibicowskie. Fani zespołu Legia Warszawa i Juventusu Turyn posiadający takie tokeny mogą już dzięki temu brać udział w decyzjach dotyczących swojego ulubionego klubu. Tokeny kibicowskie za polską walutę są dostępne wyłącznie na platformie Zonda.
Opracowane przez Socios.com, części sieci blockchainChiliz, tokeny kibiców wprowadzają nowe, unikalne możliwości angażowania się w świat sportu, wspierając kibiców w interakcji z ich ulubionymi klubami. Fani sportu z dowolnego miejsca na świecie mogą teraz uczestniczyć w podejmowaniu decyzji dotyczących ich ulubionych klubów, takich jak aktualizacja motta zespołu, zmiana wzorów strojów klubowych, a nawet mieć wpływ na to, w jakim ustawieniu drużyna rozpocznie mecz.

Tokeny kibiców, będące formą kryptowaluty, niosą ze sobą wiele korzyści i ekskluzywnych przywilejów, w tym możliwości zdobycia pamiątek z autografami, spotkań z członkami zespołu lub uzyskania dostępu do VIP-owskich miejsc na stadionie. Uzyskanie takich profitów wiąże się z koniecznością zakupu jednego lub więcej podobnych Tokenów ulubionej drużyny. Wielość korzyści i praw decyzyjnych (w drodze głosowania) rośnie wraz z ilością posiadanych Tokenów.

– Bardzo cieszy nas dodanie fan tokenów do stale rosnącej listy aktywów cyfrowych dostępnych na naszej platformie. Są one wyjątkowym rozwiązaniem współdzielenia i wykorzystania możliwości kryptowalut. Oprócz posiadania Tokena – zasobu cyfrowego o określonej wartości rynkowej, kibice mogą realnie angażować się w nowy, unikalny sposób w życie swojego ulubionego klubu, mieć wpływ na decyzje go dotyczące i uzyskać dodatkowe, ekskluzywne korzyści, które nie są dostępne gdzie indziej. To wspaniałe uczucie, gdy można zobaczyć realne zastosowanie blockchain w innowacyjnych rozwiązaniach, którymi z pewnością są Tokeny kibicowskie – powiedział StanislavHavryliuk, dyrektor operacyjny Zonda.

Tokeny Legii Warszawa ($LEG) i Juventusu Turyn ($JUV) to dopiero początek podobnych notowań angażujących kibiców sportowych na giełdzie Zonda, która planuje już kolejne. Tymczasem pary handlowe obejmują LEG/PLN, JUV/PLN oraz JUV/EUR.

 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem