TOKEO otrzymał milion złotych inwestycji

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

W połowie maja startuje pierwsza w Polsce platforma internetowa, umożliwiająca korzystanie z usług doradztwa online. Oferowane przez ekspertów konsultacje będą dostępne w formie wideo czatu w TOKEO.

Fundusz kapitałowy Black Pearls VC docenił pomysł na zagospodarowanie niszy rynkowej i jako współinwestor przyczynił się do pozyskania inwestycji na poziomie 1 000 000 złotych. TOKEO powstało w odpowiedzi na występującą niszę rynkową i zapotrzebowanie z strony klientów. Jest to miejsce w Internecie, gdzie użytkownik może znaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania. Platforma rozwija się dynamicznie od ponad roku, konsekwentnie realizując strategię budowania jedynej platformy świadczącej usługi doradcze online.

Projekt został opracowany przez młodych, wrocławskich przedsiębiorców pasjonujących się nowymi technologiami oraz niekonwencjonalnymi rozwiązaniami. Jak przyznaje Paweł Antkowiak – prezes zarządu – dotychczasowe doświadczenie członków zespołu, zdobyte przy rozwijaniu startupów jest kluczowe dla dynamicznego rozwoju firmy i osiągania sukcesów przez TOKEO. Duży potencjał na rozwój branży oraz ogromny wpływ na obszar doradztwa został doceniony przez fundusz kapitałowy Black Pearls VC.  Dzięki ich wsparciu, TOKEO jest gotowe, aby stać się liderem e-usług doradczych w Polsce.

Wiedza wielu naraz – to idealne określenie czym jest TOKEO.  Prosto i szybko można uzyskać odpowiedzi od profesjonalistów. Platforma zrzesza ekspertów m.in. prawa, biznesu, finansów, zdrowia czy psychologii. Serwis posiada wbudowaną inteligentną wyszukiwarkę kontekstową, która operuje naturalną składnia językową ułatwiającą dotarcie do poszukiwanego specjalisty. Jest to bardzo duża oszczędność czasu i wysiłku. Wystarczy, że użytkownik wpisze swój problem w formie pytania, a TOKEO wybierze najbardziej pasujących dla niego ekspertów.

Wszystko dostępne jest w zasięgu ręki, przy wykorzystaniu wideo czatu. TOKEO jest intuicyjne i proste w użyciu. Wystarczy wejść na stronę www.tokeo.pl, zarejestrować się i znaleźć odpowiedniego eksperta.