Tomasz Odrobiński dołączył do zespołu Booksy

tomasz odrobinski dolaczyl do zespolu booksy
Udostępnij:
W Booksy, jednym z najprężniej rozwijających się polskich strat-upów na świecie rozpoczął pracę Tomasz Odrobiński. Dołączył on do zespołu w roli Global Venture Manager. Do jego zadań należeć będzie koordynacja i wspieranie działań country managerów.

Odrobiński to doświadczony specjalista w zakresie sprzedaży i marketingu cyfrowego posiadający stopień magistra Zarządzania Międzynarodowego Biznesu. Ma ponad 12 lat praktyki w rozwoju i zarządzaniu międzynarodowymi zespołami w firmach działających na całym świecie. Swoją karierę rozpoczął w fińskiej firmie Alma Media Interactive Oy / Mascus.com – największej międzynarodowej giełdzie maszyn i środków transportu. Po ośmiu latach rozwoju firmy, zespołu i swoich kompetencji rozpoczął pracę dla firmy erento GmbH, największej niemieckiej internetowej platformy wynajmu. Jego aktualnym wyzwaniem jest praca w Booksy. Tomasz odpowiada za sprawne i skuteczne wdrożenie Booksy na rynkach światowych poprzez budowę i wspieranie w działaniach sieci country managerów. Najbardziej cieszy go myśl, że tym razem pomaga polskiej firmie w rozwoju globalnym.  

Na zdjęciu: Tomasz Odrobiński, Global Venture Manager w Booksy | fot. materiały prasowe 

Booksy to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się startupów w Polsce. Na dziś firma ma podpisane kontrakty z kilkoma tysiącami firm na całym świecie. Wartość zamówionych usług przekroczyła kwotę 30 milionów USD. Polski startup Booksy zdobywa też kolejne rynki. Po Indiach i Filipinach przyszedł czas na Singapur, Argentynę, RPA i Brazylię.

Booksy oferuje klientom unikalny model biznesowy. System SaaSowy, do którego zaprojektowane zostały dwie aplikacje – jedna biznesowa, pozwalająca na zarządzanie  swoim salonem, nawet na odległość i bez recepcjonistki, druga dostępna zupełnie bezpłatnie dla klientów, którzy chcą z tych usług korzystać – to unikalne na skalę światową rozwiązanie.  Klienci korzystający z Booksy mają też możliwość umawiania się przez www i media społecznościowe. Projekt przyjął się już w Stanach Zjednoczonych, Anglii, Kanadzie i Australii.

W Booksy aktualnie znajduje zatrudnienie około 100 osób na całym świecie. Firma ma szanse w szybkim tempie stać się wiodącym pracodawca w sektorze nowych technologii.