Torba Kangura - mobilna aplikacja przyjazna rodzicom

torba kangura mobilna aplikacja przyjazna rodzicom
Udostępnij:
Torba Kangura wprowadza w aplikacji nową funkcję przygotowaną dla Stowarzyszenia SOS Wiosek Dziecięcych. Już od lutego oprócz tradycyjnego wyszukiwania rozrywek, zajęć edukacyjnych czy dostosowanych do potrzeb dzieci restauracji, będziemy mogli również przekazać swoją cegiełkę na rzecz podopiecznych

Torba Kangura wprowadza w aplikacji nową funkcję przygotowaną dla Stowarzyszenia SOS Wiosek Dziecięcych. Już od lutego oprócz tradycyjnego wyszukiwania rozrywek, zajęć edukacyjnych czy dostosowanych do potrzeb dzieci restauracji, będziemy mogli również przekazać swoją cegiełkę na rzecz podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych.

Torba Kangura to aplikacja mobilna, która pomaga aktywnym rodzicom wyszukiwać ciekawe miejsca i wydarzenia w największych polskich miastach dla dzieci w wieku od 0 do 12 lat, dostępna jest w wersji na iPhone i telefony z systemem Android.

Ciekawy produkt mobilny dedykowany aktywnym rodzicom został udoskonalony o nową funkcjonalność, która w prosty sposób pozwala wesprzeć najbardziej potrzebujące dzieci. Użytkownik musi jedynie wybrać kwotę dotacji i zalogować się na swoje konto w systemie PayPall, bez konieczności wypełniania blankietów wpłaty, przepisywania numeru konta, a nawet czasochłonnego logowania się do systemu płatności internetowych.

Dla użytkowników Torby Kangura, którzy nie posiadają konta PayPall, a chcą także wspomóc osierocone i opuszczone dzieci w odnalezieniu szansy na lepszą przyszłość, została przygotowana specjalna aplikacja PRO. Dodatkowo złotówka dochodu z jej sprzedaży zostanie również przekazane na rzecz Stowarzyszenia.

Dzięki nowej aplikacji Torby Kangura wszyscy użytkownicy smartfonów, poszukując ciekawych miejsc i atrakcji dla swoich maluchów, mogą w przeciągu kilku sekund przyczynić się do pomocy dzieciom ze Stowarzyszenia SOS Wiosek Dziecięcych.

Torba Kangura dostępna jest do pobrania:

w Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.geomobile.mobile.torbakangurapro
w AppStore: https://itunes.apple.com/pl/app/torba-kangura/id574791070?mt=8

źródło: informacja prasowa