Toruński sposób na podróżowanie. Rusza dosiadam.pl

Dodane: 21.11.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

Wszyscy, którzy spędzili choć chwilę w podróży, wiedzą, że nie zawsze bywa ona łatwa i przyjemna – zbyt drogi przejazd, spóźnione pociągi, przesiadki, samotność w drodze. Dlatego pewnego dnia pojawił się pomysł na nowy portal ridesharingowy – Dosiadam.pl.

Carpooling/ridesharing, czyli idea wspólnych przejazdów, jest coraz bardziej popularnym sposobem na podróżowanie, dzięki któremu można nie tylko zaoszczędzić pieniądze, dzieląc się kosztami podróży z innymi pasażerami i zadbać o środowisko, jadąc jednym samochodem, ale przede wszystkim poznać wielu ciekawych ludzi. W ten sposób każda podróż może stać się nową, wyjątkową opowieścią.

– Internet jest miejscem, które skupia w sobie wielu młodych ludzi i daje szerokie możliwości dotarcia do całej społeczności. Nasza strona jest narzędziem, które ma pomóc w znalezieniu transportu sprawnie, szybko i tanio przy jednoczesnym polepszeniu dotychczasowych znanych już metod. Przede wszystkim chcemy być blisko ludzi poprzez wykorzystanie social media. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych użytkowników i rozwijamy się dla nich. Dla nas liczy się człowiek – założyciel toruńskiego startupu Dosiadam.pl, Łukasz Jurkiewicz

Dosiadam.pl oprócz znanych metod rezerwowania przejazdów umożliwia także tworzenie ich nie tylko jako kierowca, ale również jako pasażer. W nowościach znajduje się też możliwość wyboru podróży z fotelikiem dziecięcym, co z pewnością jest udogodnieniem dla osób chcących podróżować z maluchami.

– Założenie konta oraz korzystanie z portalu jest darmowe, jednak aby móc rezerwować przejazdy, konieczne jest wykupienie subskrypcji za 2 złote rocznie. Dzięki temu można tworzyć i rezerwować przejazdy bez limitu. Wiemy, jak irytujące może być wprowadzanie co jakiś czas zmian w płatnościach, dlatego w Dosiadam.pl chcemy zagwarantować użytkownikom niezmienną cenę subskrypcji – mówi Łukasz Jurkiewicz.

Z serwisu można korzystać także w mobilnej wersji strony – twórcy celowo nie uruchamiali oddzielnej aplikacji, aby nie zajmowała ona dodatkowego miejsca na dysku urządzenia, który często bywa wystarczająco obciążony.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem