Trendy i przyszłość internetu na 5. urodzinach Netcampa

Dodane: 04.12.2012

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Fundacja Netcamp zaprasza na 5. urodziny inspirujących spotkań IT w Szczecinie. Już 13 grudnia o godzinie 17:00 (5PM) będzie można poznać aktualne trendy oraz dowiedzieć się jak będzie wyglądać przyszłość internetu.

Fundacja Netcamp zaprasza na 5. urodziny inspirujących spotkań IT w Szczecinie. Już 13 grudnia o godzinie 17:00 (5PM) będzie można poznać aktualne trendy oraz dowiedzieć się jak będzie wyglądać przyszłość internetu.

Wśród prelegentów grudniowego Netcampa znajdują się m.in. Michał Brański, jeden z twórców portalu o2.pl i popularnego Pudelka, Karol Wnukiewicz z Brand24 znany też z przeboju Bitsy Boys “Internety robie” oraz Paweł Czerski współzałożyciel Filmaster.com. Tematyka prezentacji będzie dotyczyć m.in. contentu w Internecie, social media, cloud computing, technologii mobilnych czy social TV.

– Netcamp już od 5 lat inspiruje rozwój branży IT w regionie. Dlatego podczas urodzinowego spotkania 5 inspirujących prelegentów opowie jakie trendy zmieniły internet w ostatnich latach. Uczestnicy spotknia dowiedzą się też jak może wyglądać przyszłość cyfrowego świata za kolejne 5 lat – mówi Maciej Jankowski, Prezes Fundacji Rozwoju Branży Internetowej “Netcamp”.

To będzie wyjątkowe wydarzenie dla branży internetowej. Warto dodać że na ostatnich urodzinach Netcampa prelegentami byli Paweł Tkaczyk, Piotr „Niebezpiecznik” Konieczny oraz Kamil „Mobilny” Brzeziński a ponad 120 osób świetnie się bawiło. Organizatorzy będą stopniowo ujawniać kolejnych inspirujących prelegentów, ale już dziś warto zarejestrować się na urodzinowego Netcampa.

Piąte urodziny inspirujących spotkań Netcamp odbędą się w szczecińskim Multikinie. Dla osób które nie będą mogły przyjechać do Szczecina planowana jest transmisja online z wydarzenia. A po prezentacjach Netcamp zaprasza wszystkich uczestników do gry w kręgle oraz na branżowe rozmowy podczas afterparty. Partnerami urodzinowego spotkania są Technopark Pomerania w ramach projektu ICT Lab-Market, Consileon oraz Lemon Demon.

Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku i zaprosić swoich znajomych. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest bezpłatna rejestracja na spotkanie na stronie http://www.netcamp.pl.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem