Trinity AdVENTURE

trinity adventure
Udostępnij:
Inkubator

Trinity AdVENTURE to inkubator wspierający i inwestujący w innowacyjne przedsięwzięcia biznesowe z branży internetowej oraz technologii mobilnych. Inwestycje w projekty sięgają kwoty rzędu 800 tys. zł.

Inwestycje, w które angażuje się Trinity AdVENTURE, muszą dotyczyć Internetu lub technologii komunikacyjnych. Wynika to przede wszystkim z przeznaczenia środków, którymi dysponuje Trinity AdVENTURE. Dodatkowo, zarówno zespół, jak i infrastruktura Trinity AdVENTURE zostały stworzone tak, aby jak najlepiej odpowiadały inwestycjom właśnie w branżę Internet/Mobile.

Przede wszystkim oferujemy pomoc w finansowaniu idei, na czym zapewne najbardziej zależy wizjonerom, zgłaszającym do nas swoje pomysły. Jednak na tym się nie kończy. Wiemy, że prowadzenie biznesu nie jest zadaniem łatwym, zwłaszcza jeśli robi się to po raz pierwszy. Dlatego wraz z kapitałem dostarczamy niezbędną wiedzę, kontakty biznesowe, pomoc od strony finansowej, a także prawnej. Wspólnie zarządzamy nowym przedsięwzięciem, usuwając się na bok w miarę nabierania doświadczenia przez osoby, których pomysły są realizowane.

http://www.trinityadventure.pl