Trustedoctor i Further łączą siły

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Trustedoctor i Further łączą siły

Udostępnij:

Firmy Further i Trustedoctor łączą się w celu stworzenia wirtualnych rozwiązań w zakresie ubezpieczeń na wypadek poważnych zachorowań, zwiększających dostęp do wiodących lekarzy i specjalistycznej wiedzy medycznej na świecie.

Further, specjalizujący się w projektowaniu i rozwoju trans-granicznych rozwiązań w zakresie ubezpieczeń na wypadek poważnych chorób oraz Trustedoctor, platforma wirtualnej opieki zdrowotnej, specjalizująca się w dostępie do międzynarodowej ekspertyzy medycznej, zakończyły proces fuzji.

Nowy podmiot będzie bardziej kompleksowo odpowiadał na szybko rosnące zapotrzebowanie ubezpieczycieli i pracodawców na rozwiązania w zakresie leczenia poważnych zachorowań poprzez wiodących, światowych ekspertów medycznych.

Połączenie Further i Trustedoctor tworzy prawdziwie globalnego lidera w dziedzinie rozwiązań zdrowotnych dostosowanych do potrzeb pacjentów z poważnymi schorzeniami. Firma będzie prowadzi działalność w ponad 30 krajach i współpracuje z ponad 300 ubezpieczycielami i pracodawcami.

Frank Ahedo, obecny prezes zarządu spółki Further, będzie prezesem zarządu połączonej Grupy Further. Greg Jarzabek, pozostanie Prezesem Zarządu Trustedoctor i zostanie Chief Digital Officer w Grupie Further, koncentrując się na dalszym rozwoju infrastruktury wirtualnej opieki zdrowotnej.