Trwa emisja akcji PlanMyDeal. Spółka planuje pozyskać 800 000 złotych

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Trwa emisja akcji PlanMyDeal. Spółka planuje pozyskać 800 000 złotych

Udostępnij:

Od 8 czerwca na platformie crowdinvestingu BeesFund trwa emisja akcji PlanMyDeal. Twórcy marketplace’u dla wykonawców usług i zleceniodawców planują pozyskać 800 000 złotych, a w przyszłości wejść na NewConnect.

Rynek o wartości 360 mln dolarów

PlanMyDeal to marketplace, który łączy wykonawców usług ze zleceniodawcami.
Pierwszym pomaga w pozyskiwaniu klientów, a drugim w znajdowaniu rozmaitych specjalistów, między innymi copywriterów, grafików i programistów. Obu stronom natomiast pomaga zarządzać wspólnie realizowanymi projektami – począwszy od nawiązania kontaktu, poprzez wycenę prac, aż po wykonanie zaplanowanych zadań.

Do tego pomaga firmom pozycjonować się jako rzetelny wykonawca usług. A mianowicie każda z zarejestrowanych firm zdobywa oceny swoich klientów za terminową realizację zleceń, co jest widoczne dla innych, potencjalnych zleceniodawców.

Co więcej, PlanMyDeal działa na dużym rynku – rynku outsourcingu, który z roku na rok rośnie w dynamicznym tempie. Do końca 2023 roku ma osiągnąć wartość aż 360 mln dolarów. To świetny moment, by na niego wejść i zainwestować w PlanMyDeal.

A tak się składa, że 8 czerwca spółka emituje akcje za pośrednictwem platformy crowdinvestingu BeesFund – szczegóły poznacie klikając ten link.

Dlaczego warto kupić akcje PlanMyDeal?

Zakup akcji PlanMyDeal to dobra inwestycja z trzech powodów.

Po pierwsze marketplace tworzy doświadczony zespół managerów i specjalistów, którymi kieruje Tomasz Janas, założyciel i CEO spółki. Zrzeszeni przez przedsiębiorcę eksperci zdobyli 15-letnią praktykę biznesową i wypracowali unikalną metodykę prowadzenia projektów. Świadczą o tym wyniki. Zespół Tomasza Janasa stworzył firmy oparte na modelu abonamentowym, które generują 10 milionów złotych przychodu przy zysku netto na poziomie 1,5 miliona złotych.

Po drugie niezależna firma wyceniła PlanMyDeal na 8 milionów złotych. Twórcy projektu zamierzają pozyskać podczas emisji 800 000 złotych i dla pierwszych nabywców akcji przygotowali atrakcyjną ofertę. A mianowicie mogą je kupić za połowę ceny ujętej w wycenie.

Po trzecie inwestując na wczesnym etapie w PlanMyDeal za pośrednictwem BeesFund, inwestorzy otrzymają dodatkowy pakiet inwestorski:

  • dostęp do grupy inwestorskiej (tylko przy pierwszej emisji),
  • miesiące reklamy w serwisie PlanMyDeal i obsługi Wirtualnej Asystentki,
  • trzy zamknięte szkolenia o zarządzaniu czasem, projektami i obsłudze klienta.

Tomasz Janas zdecydował się na emisję akcji na BeesFund ze względu na chęć zbudowania społeczności inwestorów, którzy jednocześnie staną się użytkownikami PlanMyDeal. Poza tym emisja akcji za pośrednictwem platformy crowdinvestingu jest po prostu skuteczna. Do tej pory BeesFund pomógł 97 firmom zebrać ponad 60 milionów złotych, które łącznie zainwestowało aż 70 000 osób.

Debiut na NewConnect

Po udanej emisji akcji na BeesFund spółka zarządzająca PlanMyDeal planuje debiut na NewConnect. Jego głównym celem jest międzynarodowa ekspansja. Aby tego dokonać, finansowanie pozyskane podczas emisji spółka przeznaczy na dalszy rozwój oprogramowania, aplikację mobilną, marketing i reklamę serwisu.

Wspomniany debiut ma się odbyć najpóźniej 31.12.2025 roku. Wprowadzenie akcji do obrotu zorganizowanego uzależnione będzie od uwarunkowań rynkowych, aktualnej sytuacji spółki oraz spełnienia wymogów wynikających z przepisów prawa i regulacji podmiotu zarządzającego rynkiem. Wówczas wcześni inwestorzy będą mogli albo sprzedać akcje PlanMyDeal, albo zachować je, licząc na dalszy wzrost wartości.

Jeśli jednak debiut na NewConnect nie dojdzie do skutku we wskazanym terminie, PlanMyDeal zaoferuje inwestorom wykup akcji. Wtedy akcje zostaną odkupione z co najmniej 6% zwrotem w skali roku, licząc od ceny zakupu akcji w trakcie aktualnie prowadzonej emisji. Oferta wykupu zostanie przedstawiona inwestorom, jeżeli PlanMyDeal zrealizuje zakładane plany sprzedażowe i uzyska zgodę Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy.

 

Artykuł powstał we współpracy PlanMyDeal