Trwa nabór do 3. edycji studiów podyplomowych FinTech. Kancelaria PwC Legal jest partnerem merytorycznym kierunku

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Trwa nabór do 3. edycji studiów podyplomowych FinTech. Kancelaria PwC Legal jest partnerem merytorycznym kierunku

Udostępnij:

Kancelaria prawna PwC Legal po raz kolejny została partnerem merytorycznym studiów podyplomowych z zakresu fintech, organizowanych przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie trwa nabór do trzeciej edycji.

Studia skierowane są do osób, które posiadają dyplom wyższej uczelni i chcą poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą nowoczesnych technologii oraz wpływu fintechów na sektor finansowy, a także do osób, które rozpoczynają własne projekty fintech.

– Transformacja cyfrowa i rozwój nowych technologii to od dawna priorytety biznesu. Pod ich wpływem zmieniają się firmy, ale także całe otoczenie regulacyjne. Sektor finansowy jest jedną z tych branż, gdzie tempo transformacji jest najszybsze, a poziom innowacyjności największy. Studia podyplomowe fintech dają szansę na kompleksowe spojrzenie na wszystkie zachodzące zmiany. Cieszę się, że eksperci PwC Legal, które w tym roku otrzymało tytuł najbardziej innowacyjnej kancelarii w rankingu Rzeczpospolitej, po raz kolejny będą mogli podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami z uczestnikami studiów – mówi Cezary Żelaźnicki, partner zarządzający PwC Legal w Polsce.

Uczestnicy studiów będą brali udział w zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę – ekspertów i praktyków rynku finansowego, w której znajdą się m.in.: Marcin Petrykowski (S&P Global), Witold Jaworski (YU!, ERGO), Bartosz Berestecki (PayU[KN1] ), Aleksandra Bańkowska (PwC Legal), Łukasz Łyczko (PwC Legal), Mariusz Ożga (Alior Bank), Paweł Lipkowski (Alior Bank), Marcin Olszak (BFG), Paulina Skrzypińska (Bank BNP Paribas), Rafał Piotrowski (Bank BNP Paribas), Michał Miszułowicz (Bank BNP Paribas), Andrzej Bassara (PayU), Katarzyna Niewińska (UW), Patrycja Chodnicka-Jaworska (UW), Mariusz Trojanowski (UW).

– Dziś, oprócz zmian napędzanych przez rosnące oczekiwania klientów, postęp technologiczny nabrał przyspieszenia ze względu na pandemię. W Alior Banku konsekwentnie poszukujemy i wprowadzamy nowe rozwiązania technologiczne, które uatrakcyjnią ofertę oraz pomogą w uproszczeniu wewnętrznych procesów bankowych. Wdrażanie innowacji jest możliwe również dzięki współpracy z fintechami. Jest to synergia, która przynosi korzyści dla obu stron. Tym doświadczeniem chcemy się podzielić z uczestnikami studiów podyplomowych. Dzięki programowi pasjonaci branży fintech mają szansę zyskać praktyczną wiedzę na temat zarządzania projektami technologicznymi oraz umiejętności budowania i realizowania planu biznesowego – podkreśla Mariusz Ożga, dyrektor Działu Projektowania i RBL Innowacje w Alior Banku.

Studia organizuje Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Partnerem merytorycznym inicjatywy jest kancelaria PwC Legal. Partnerami współpracującymi są: Alior Bank, Bank BNP Paribas, S&P Global, tonik bank, fintek.pl, Forum Capital, CredoLab.