Trwa nabór do II edycji Startup Impact Program. Grupa Żabka i Kozminski Business Hub szukają Startupów Pozytywnego Wpływu

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Startup Impact Program

Udostępnij:

Żabka Group i Kozminski Business Hub po raz drugi startują z programem akceleracyjnym Startup Impact Program, skierowanym do startupów pozytywnego wpływu. Jeśli chcesz zmienić świat na lepsze i rozwinąć swój biznes przy wsparciu ekspertów, zgłoś się. Nabór do II edycji Startup Impact Program trwa do 6 listopada.

Tegoroczna odsłona programu akceleracyjnego Startup Impact Program, organizowanego przez Żabka Group i Kozminski Business Hub, to już druga edycja programu rozwojowego dla Startupów Pozytywnego Wpływu.

Dla kogo jest Startup Impact Program?

Podobnie jak podczas poprzedniej edycji organizatorzy poszukują młodych przedsiębiorstw, które mierzą się z problemami współczesnego świata w niżej opisanych czterech kategoriach.

  1. Zmniejszanie śladu środowiskowego – rozwiązania na rzecz przechwytywania i neutralizacji dwutlenku węgla z powietrza, zwiększające efektywność energetyczną, z zakresu innowacyjnego i niskoemisyjnego chłodnictwa produktów żywnościowych oraz innowacyjne metody ograniczania marnowania żywności w łańcuchu wartości.
  2. Opakowania przyszłości – alternatywy dla tworzyw sztucznych nadające się do recyklingu lub kompostowania w przypadku opakowań jednostkowych gotowych do spożycia lub odgrzewanych produktów spożywczych.
  3. Rozwój przedsiębiorczości – rozwój umiejętności i kompetencji przedsiębiorcy dla nowoczesnej gospodarki.
  4. Dobrostan i równe szanse – rozwiązania dla polepszania dobrostanu dzieci i młodzieży ze szczególnym uwzględnieniem zdrowia psychicznego i równowagi emocjonalnej. A także rozwiązania ułatwiające usamodzielnianie i start na rynku pracy młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym.

Osoby zainteresowane udziałem w Startup Impact Program powinny posiadać prototyp swoich usług lub/i produktów. Może to być MVP — minimalna wersja produktu, którą można poddać testom. Jeśli o Tobie mowa, zgłoś się za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj ?. Nabór do programu potrwa do 6 listopada.

Dlaczego warto wziąć udział w Startup Impact Program?

Udział w Startup Impact Program to przede wszystkim możliwość rozwoju własnego projektu pod okiem doświadczonych ekspertów i edukatorów na co dzień pracujących w Grupie Żabka i Akademii Leona Koźmińskiego. To również szansa na przetestowanie własnego pomysłu i założeń biznesowych, a także okazja, żeby skorzystać z technologicznych i merytorycznych zasobów ważnych graczy na polskim rynku.

Do tego uczestnictwo w Startup Impact Program daje możliwość pochwalenia się kolejnym partnerom biznesowym o współpracy z Grupą Żabka i Akademią Leona Koźmińskiego, co może otworzyć drzwi do kolejnych potencjalnych klientów. Jeśli myślisz o rozwoju w sektorze convenience, ten program akceleracyjny jest dla Ciebie.

Zobacz jak przebiegła poprzednia edycja Startup Impact Program.

Potrzebujesz więcej informacji? Weź udział w webinarze

Jeśli chcesz lepiej poznać założenia Startup Impact Program i zadać pytania organizatorom, masz ku temu okazję. Przed zakończeniem naboru do akceleratora odbędzie się webinar skierowany do osób zainteresowanych uczestnictwem w programie.

? Kiedy? Poniedziałek, 24 października 2022.

⏰ Godzina? 17.00.

? Gdzie? Online.

? Link do rejestracji.

 

Artykuł powstał we współpracy z Grupą Żabka i Kozminski Business Hub